KAPAT FİLTRELE
GERİ 3d Boyutlu Puzzle max : 54.90 TL min : 29.90 TL
4D Master (8)
Cubic fun (1)
Fiyat aralığı

3D Boyutlu Puzzle Bulmaca Çeşitleri

3d boyutlu puzzle bulmaca çeşitlerinde aradığınız birçok ürün mağazamızda sizlerle buluşuyor. Uygun fiyat ve bol seçenek ürünlerimizden faydalanmak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

3D Puzzle Yapboz Çeşitleri

3D puzzle yapboz ürün parçalarını birbirine tutturmak için yapıştırıcı gibi maddeler kullanmadan ürünlerin birbirine geçmesini sağlayarak oluşan ürün gruplarıdır. Ürün 6 yaş dâhil olmak üzere üzeri yaş grupları için uygun bir ürün modelidir. Güzel yanı ise aile fertleri ile birlikte oynanmasıdır. Ürüne ait parçalar birçok farklı malzeme türünden meydana gelmektedir. Parçalar plastik malzemesinden, kristal malzemesinden, ahşap ve karton, metal gibi malzemelerden meydana gelmektedir. Ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

3D Puzzle Yapboz Fiyatları

3D puzzle yapboz fiyatları ürünün parça sayısına göre, bununla birlikte ürünün tasarımına göre değişkenlik göstermektedir. Ürünler arasında ise sıklıkla tarihi yapılar dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bu ürün gruplarının tamamını mağazamızdan hemen inceleyebilirsiniz. Eyfel kulesi 3D puzzle çeşitleri, Galata kulesi 3D puzzle modelleri, 3D puzzle gemi gibi.

Mağazamızda yer alan tüm Puzzle kategorisine ait ürünleri de hemen inceleyebilir, hem kendinize, hem de çocuğunuza uygun ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.