KAPAT FİLTRELE
GERİ 5.Sınıf Ortaöğretim Kitapları
Fiyat aralığı

Ortaokul 5.Sınıf Yardımcı Kitaplar

5.sınıf ortaöğretim kitapları için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Birçok yayınevine ait soru bankası ve tüm dersler mağazamızda uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

Ortaokul 5. Sınıf Kitapları Mağazamızda Sizlerle

Ortaokul 5. sınıf kitapları öğrencilerimizin sınavlara kolaylıkla hazırlanmasına öncülük etmektedir. Eğitimin en önemli temeli doğru kaynaklardan sınavlara hazırlanmaktır. Soru çözümü, konu anlatımı, tüm dersler gibi önde gelen yayınevlerine ait kitapları sizler için mağazamızda birleştirerek seçiminize sunmuş bulunmaktayız. Kitaplar tüm sınıfların müfredatlarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin bilgiyi öğrenmesinde ezberden uzaklaşmalarını sağlayarak gelişmeye açık bir sistemde öğrenmelerini sağlayan 5. sınıf kitapları arasından çocuklarınızın ihtiyacı olan yardımcı kitapları hemen seçerek çocuklarınızın öğrenme süreçlerini hızlandırmak adına ilk adımınızı mağazamızdan yardımcı kitap alışverişi yaparak hemen sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Türkçe soru bankası, tüm dersler, konu anlatımlı testler, yaprak testler gibi birçok kategori mağazamızda yer almaktadır. Sayısal dersler ve sözel dersler arasında seçim yaparak en uygun kitap ürünü seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazamızda önde gelen yayınevlerine ait ürünleri bulabilir, dilediğiniz ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sıkça tercih edilen yayınevleri ise Arı yayınları 5.sınıf ölçen arı akıllı sosyal bilgiler, matematik ve fen bilimleri deneme sınavı defteri, Tudem yayınları 5.sınıf matematik, fen bilimleri, Türkçe 10x20 kazanım denemeleri 1.dönem ve 2.dönem denemeleri kitaplarıdır.

Mağazamızda sıklıkla tercih edilen diğer yayınevleri ise 
Ata yayınları 5.sınıf Türkçe, sosyal bilgiler,matematik ve fen bilimleri yaprak test kitapları ve Bilfen yayınları 5.sınıf din kültürü, ingilizce, sosyal bilgiler, fen bilimleri, matematik ve Türkçe depar kazanım tarama testleri, Palme yayınları 5.sınıf Türkçe, sosyal bilgiler, matematik yaprak test ve akıllı defter soru kitabı çeşitleridir.

Müşterilerimizden gelen talepler üzerine ayrıca Nitelik yayınları 5.sınıf fen bilimleri, sosyal bilgiler, matematik ve Türkçe yaprak test soru konu kitabı çeşitleri, Sınav yayınları 5.sınıf sosyal bilgiler, Türkçe, fen bilimleri ve ingilizce yaprak test, aç konu katla soru akordiyon serisi kitapları ve Sadık uygun yayınları 5.sınıf Türkçe, fen bilimleri, matematik, sosyal bilgiler kazanım tarama testi pratik defter soru bankası ürünlerine ait kitapları da mağazamızda bulundurmaktayız. Piyasada arayıp bulmakta zorluk yaşadığınız 5.sınıf kaynak kitap önerileri için tüm ürünleri mağazamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanında 5.sınıf test kitapları tüm dersler için mağazamızda yer almaktadır.