KAPAT FİLTRELE
GERİ 9.Sınıf Lise Kitapları
Fiyat aralığı

Lise 9.Sınıf Yardımcı Kitaplar

9.sınıf lise kitapları için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Birçok yayınevine ait en iyi yardımcı kitaplar mağazamızda uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

9. Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar Mağazamızda Sizlerle

9. sınıf lise yardımcı kitaplar öğrencilerimizin sınavlara kolaylıkla hazırlanmasına öncülük etmektedir. Eğitimin en önemli temeli doğru kaynaklardan sınavlara hazırlanmaktır. Soru çözümü, konu anlatımı, tüm dersler gibi önde gelen yayınevlerine ait kitapları sizler için mağazamızda birleştirerek seçiminize sunmuş bulunmaktayız. Kitaplar tüm sınıfların müfredatlarına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Öğrencilerimizin bilgiyi öğrenmesinde ezberden uzaklaşmalarını sağlayarak gelişmeye açık bir sistemde öğrenmelerini sağlayan 9. sınıf lise kitapları arasından çocuklarınızın ihtiyacı olan yardımcı kitapları hemen seçerek çocuklarınızın öğrenme süreçlerini hızlandırmak adına ilk adımınızı mağazamızdan yardımcı kitap alışverişi yaparak hemen sağlayabilirsiniz.

Ayrıca tarih soru bankası, tüm dersler, konu anlatımlı testler, yaprak testler gibi birçok kategori mağazamızda yer almaktadır. Sayısal dersler ve sözel dersler arasında seçim yaparak en uygun kitap ürünü seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazamızda Sektörde önde gelen Bilfen yayınlarına ait kaynak kitaplar, Tudem yayınlarına ait kitaplar, Zekâ Küpü yayınlarına ait kaynakların yanında ayrıca Çalışkan yayınları ve Netbil yayınlarına ait ürünleri de bulabilirsiniz. Bunların yanında gene sektörde oldukça popüler olan KVA yayınları kitapları, Arı yayınları ve Kurmay yayınlarına ait kaynaklara da kolaylıkla mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan yayınevlerine ilave olarak mağazamızda Hız yayınları ve Nartest yayınları kitapları, Okyanus yayınları ve Sadık Uygun yayınları kitapları, Gezegen yayınları ayrıca Nitelik yayınları ve Limit yayınları ürünlerinin tümüne ulaşabilirsiniz. Gene bunlara ilave olarak sektörde önde gelen Muba yayınları, Şenol Hoca yayınları, Palme yayınları ve Tonguç Akademi yayınları ürünlerine de ulaşabilirsiniz.

9.sınıf test kitapları önerileri için mağazamızı yüzlerce öğrencimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz sıkça ziyaret etmektedirler. 9.sınıf kaynak kitap önerileri 2018 -2019 yıllarında sıkça mağazamızdan tercih edilmektedir.