Açı yayınları

Açı Yayınlarıyla Geleceğinize Işık Tutun

Açı yayınları Ankara’da 1993 yılında eğitimle ilgili ürünlerini piyasaya çıkarmaya başlamıştır. Kurulduğu andan bu güne kadar birçok eğitim kurumuna yayın desteği sağlamaktadır ve birçok şubesi yer almaktadır. Marka kurulduğu yıl itibari ile hem LGS hem de Üniversite giriş sınavlarına kaynak olacak birçok başarılı ürün ortaya çıkarmıştır. Markanın ürünlerini kullanan birçok öğrenci oldukça güzel üniversitelerde öğrenim görme fırsatı yakalamıştır. Marka ayrıca Türkiye genelinde sınav öncesi birçok deneme sınavı süreci gerçekleştirerek öğrencilerin eksikliklerini ortaya çıkarmada da etkin olarak görevler üstlenmiştir.

Marka teknolojik gelişmelerle de gündemde adından sıkça söz ettirmektedir. Derslerle ilgili CD ve uzaktan eğitim programlarıyla birçok markaya örnek davranışlar sergilemiştir. Ayrıca öğrencilere de rehberlik etmesi markaya olan güveni daha da arttırmıştır. Düzey belirleme sınavlarında seviye belirleme grupları oluşturarak öğrencilerimizin konuları kavrama ve anlama, soru çözümü gelişimi gibi becerilerinin artmasına oldukça büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Açı Deneme Sınavıyla Sizde Eksiklerinizi Öğrenin

Açı deneme sınavı süreçleri ile öğrencilerimizin sınav öncesi eksik kaldığı konularla ilgili olarak yol gösteriminde büyük olanaklar sağlamaktadır. Yaptığı bu girişimlerle markanın ürünleri Türkiye genelinde büyük bir tercih ağına sahiptir. Kendinden emin, alanında nitelikli, oldukça deneyimli bir kadroya sahip olan bu markanın ürünlerine kolaylıkla sahip olmak için kategorimizi hemen inceleyebilir, markanın ürünleri arasında filtreleme yapabilir, dilediğiniz ürünleri kolay bir şekilde hemen satın alabilirisiniz.