%15
5,0 (0)

Altın Kitaplar Yayınevi Billy Summers


Ürün Kodu : P-181530
Barkod : 9789752127111
Altın Kitaplar Yayınevi Billy Summers
195,50 TL 230,00 TL

300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Altın Kitaplar Yayınevi Billy Summers&`;Tekinsiz hayal gücünü, dizginlenemez güce çeviren” efsanevi yazar Stephen King`den, profesyonel bir katil üzerine heyecan verici bir roman.

Billy Summers dünyanın en iyi kiralık katili, madalyalı bir Irak Savaşı gazisi, izini kaybettirmede sihirbaz Houdini kadar hünerli bir keskin
nişancı. Ancak sadece gerçekten &`;kötü” adamları hedef alan bu amansız katil artık emekliye ayrılmak istiyor. Bundan önceyse son atışını yapıp kötülük timsali bir adamı haklamalı. Sonrasında sırra kadem basacak. Peki bu süreçte ne yanlış gidebilir ki? Muhtemelen her şey.

Stephen King`in son şaheseri Billy Summers, hem bir savaş hikâyesi, hem de Amerika`nın küçük kasabalarına ve orada yaşayan insanlara yazılmış bir aşk mektubu. Eli kanlı bir intikam romanı. Aşk, şans, kader ve kurtuluş için tek atımlık kurşunu kalmış karmaşık u kalmış karmaşık bir kahramanın karanlık hikâyesi. bir kahramanın karanlık hikâyesi. Bu romanı elinizden bırakamayacak ve Billy`yi asla unutamayacaksınız.

Popüler Ürünler