Busquets

Busquets Okul Çantası Seçiminde Doğru Adres

Bilindiği gibi hepimizin öğrencilik senelerinde yaşamış olduğu problemlerin en başında kullanmış olduğumuz çantaların ağırlıkları gelmekteydi. Uzmanlara göreyse, çocukların omurgalarını koruyabilmek için çantanın ağırlığının vücut ağırlığının %10’undan fazla olmaması gerekmektedir. Busquets markasının ürünlerinden bir örnek verecek olursak okul çantası 30kg ağırlığı olan bir öğrencinin taşıyabileceği maksimum 3kg bir ağırlıkta olmalıdır. Markanın geliştirmiş olduğu okul çantaları arasından seçim yaparken mutlaka bu hususu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Busquets Çekçekli Çantalar

Yukarıda ifade etmiş olduğumuz gibi çocukların kullanacakları çanta ideal vücut ağırlığına uygun bir yapıda olmalıdır. Yine farklı bir örnek verecek olursak 5 ve 6 yaş aralığında bir öğrencinin vücut ağırlığı diyelim ki 20kg, burada çocuğun kullanacağı çantanın maksimum ağırlık değeri 2kg olmalıdır. Busquets markasının geliştirmiş olduğu ürünlerde çocuğa çekçekli çantalar arasından bir seçim yapmadan öncesinde okuduğu okulun ve sınıfının merdiven yapısını bilmeniz gerekmektedir. Eğer çocuk çok fazla sayıda merdiven inip çıkmak zorunda kalıyorsa bu ürünü kesinlikle kullanmamanızı önermekteyiz. Çekçekli çanta kullanımı merdiven inip çıkma gibi zorunlu alanların olmadığı yerlerde daha çok düz alanlı bölgelerde kullanılmalıdır. Hatta merdiven inip çıkılması gereken durumlarda markanın üretmiş olduğu sırt çantası modelleri tercih edilmelidirler. Bunlarda da dikkat etmeniz gereken tek askılı değil de çift askılı ürünlere yönelmeniz olacaktır. Ayrıca satın alacağınız üründe dikkat etmeniz diğer faktörler bez, deri, branda gibi malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Plastik malzemeden üretilen kimyasal ve kanserojen malzeme barındıran ürünlerden kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Bu konuda içiniz rahat olabilir, markanın ürünleri oldukça kaliteli, sağlığa hiçbir şekilde zarar vermeyen malzemelerden üretilmektedir.

Busquets Okul Çantası Fiyatları

Busquets markasının üretmiş olduğu ürünlerle ilgili olarak kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir, ürünler arasında fiyatlara göre filtreleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya dönemlerimizi takip ederek en ucuz rakamlara markanın ürünlerini satın alabilirsiniz. Okul çantası fiyatlarıyla ilgili olarak müşterilerimize her zaman en uygun rakamları sunmanın verdiği bilinçle yolumuza devam etmekte olan, Türkiye geneli yoğun ilgiyi üzerine toplamakta olan bir mağazayız.