Clementoni

Clementoni Oyuncaklarla Çocuklar Eğlenirken Öğreniyor!

Clementoni oyuncaklar çocukların kendilerini ve çevrelerini hızlıca anlayabilecekleri en iyi oyunlar arasında bulunmaktadır. Her çocuğun gelişim süreci diğerinden farklıdır. Çocukların olumlu bir gelişim sağlamalarında ise oyun oynama isteklerinin karşılanmasının oldukça önemi büyüktür. Bu ürünler oldukça geniş yapıda bulunan çeşitlilikleri ile çocukların oyun oynamaları esnasında, öğrenme süreçlerini de kolaylaştırmaktadır. Ürünler geliştirilme aşamasında birçok alanında uzman araştırmacı tarafından, çocukların gelişimlerine katkı sağlaması amacıyla özel bir yapıda tasarlanmaktadır. Ürünler yaş aralığı olaraksa 0 ve 12 ay arası tüm çocuklar için üretilmektedirler. Her yaş aralığının öğrenme hızı ve ihtiyacı farklı olmasından dolayı ürünler kendi içerisinde de değişkenlikler göstermektedirler.

Clementoni Oyuncak Çocukların Zekâ Gelişimlerini Desteklemektedir

Ürünlerin bebekler için hazırlanmış olan serileri, ilk çocukluk dönemine uygun ürünler arasında yer almaktadırlar. Daha ileri yaş grupları içinse okul öncesi çocukların gelişimlerine katkı sağlayan ürünler tercih edilmektedir. “Clementoni oyuncak” bilim setleri, oyun setleri, modern tasarımda bulunan tabletler, minik bilgisayarlar, teknolojik oyuncaklar, farklı seçenekli yapbozlar gibi her yaş aralığında yer alan çocukların vazgeçilmez ürünleri arasında bulunmaktadırlar. Çocuklar, yaşama gözlerini açmış oldukları ilk zamandan itibaren çevrelerini keşfetmeye, olup bitenleri öğrenmeye başlamaktadırlar.  Bu ürünlerse, çocukların oyuncaklarla tanışmalarından itibaren onların mantıksal gelişimlerine büyük katkılar sağlamaktadır.

Clementoni Cyber Robot

Clementoni Cyber Robot ürünü teknoloji meraklıları için özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün programlanabilir özellik taşımaktadır. Robot bilimiyle ilgili kavramlara aşina olmak isterseniz bu ürünü mutlaka kullanmanız gerekmektedir. Ürünün kullanımı için de marka tarafından ücretsiz olarak sunulan uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Hem İOS, hem de Android cihazlar için uyumlu olan bu uygulamayı indirerek sürece hızlıca başlayabilirsiniz.

Clementoni Puzzle

Markanın bu ürünleri çocuklardan yetişkinlere kadar tüm yaş aralıklarına hitap etmektedir. Çeşitli hobi ürünleri arasında da farklı bir önemi bulunmaktadır. Ürün parça sayısı olarak 500, 1000, 1500, 2000, 3000, 4000 şeklinde yer almaktadır. “Clementoni puzzle” yetişkinlerin oldukça keyifli zaman geçirebilecekleri, çocuklar için ise parça ve bütün ilişkisini kavramalarında oldukça etkili bir ürün modelidir.

Clementoni Fiyatları

Markanın ürün modelleri ile ilgili bilgileri kategorimizden inceleyebilirsiniz. “Clementoni fiyatları” ile ilgili olarak da ürünler arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz.