KAPAT FİLTRELE
GERİ Çocuk Puzzle max : 199.90 TL min : 17.00 TL
Ravensburger (45)
Trefl (26)
Ks puzzle (16)
Bemi (9)
Clementoni (5)
Orchard (5)
Bubu (4)
Janod (2)
Art puzzle (1)
Haba (1)
Ks games (1)
Fiyat aralığı

Çocuk Puzzle Çeşitleri

Puzzle yapboz çeşitler ile ilgili birçok marka ürüne uygun fiyatlara mağazamızdan sahip olabilirsiniz. 2-6 yaş arası puzzle oyunları mağazamızda sizlerle buluşuyor.

Çocuk Puzzle Çeşitleri ve Modelleri Mağazamızda Sizlerle

İlk olarak çocukların hafızasını güçlendirme maksadı ile İngiltere’de çıkarılan ürün coğrafi bölgeleri çocukların kavraması için ortaya çıkarılmıştır. Sonrasın da ise Dünya genelinde hem büyükler hem de küçükler için bir hobi ürünü haline gelmiştir. 24 parçadan tutun ki 5000 parçaya kadar mağazamızda bulabilirsiniz. Çocuklarınızın zihinsel gelişimine fayda sağlamak için bu türde ürün gruplarını almanızı kesinlikle önermekteyiz.

Çocuk puzzle modelleri ahşap çeşitlerinden, karton ve plastik çeşitlerinden üretilmektedir. Her bir üretici kendine özgü renk ve özellikte ürünü ortaya çıkarmaktadır. Çocuklarınızın bu ürünlerle ne kadar süre zaman geçireceğini hesaplayarak ona göre tercih yapmanız gerekmektedir. Bu ürünler mağazamızda aşama aşama yer almaktadır. Kısa sürede tamamlanacak bir ürün tercih ederseniz, giriş seviyesi ürünleri seçmeniz gerekmektedir, birkaç saatte tamamlanacak ürünler tercih ederseniz orta seviyede ürünler tercih etmeniz gerekmekte, birkaç günde tamamlanacak seviyede ürünler seçmek için ise mağazamızdan üst seviye çocuk puzzle tercih etmeniz gerekmektedir.

Çocuk Puzzle Fiyatları Mağazamızda Oldukça Ekonomiktir

Mağazamızda ürünlerin fiyatı elimizde bulunan ürünün markasına, ürünün modellerine, üründe kullanılan parça sayısına, lisanslı ürün olması durumları vs göz önünde bulundurularak seçkin markaların ürünleri yer almaktadır. Çocuk puzzle fiyatları saymış olduğumuz özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Tüm Puzzle kategorisine ait ürünleri mağazamızdan inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri anında satın alabilirsiniz.