KAPAT FİLTRELE
GERİ Contigo max : 289.90 TL min : 129.90 TL
Contigo temizle
Fiyat aralığı

Contigo / 12 ürün

Contigo termos, matara modelleri ve Fiyatlarıyla ilgili mağazamızda bulunan ürünleri hemen inceleyerek ihtiyacınız olan çeşitlerin arasından dilediğinizi hemen satın alabilirsiniz.

Contigo Termos-Matara Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Contigo Termos-Matara Modelleri, Çeşitleri ve Fiyatları

Okul çağlarında çocuklarımızın ihtiyaç duymuş oldukları yiyecek içecekleri hazırlarken büyük bir titizlikle hazırladığınız beslenme çantalarının yanına mutlaka contigo çelik matarada ekleme duygusu hissedersiniz kendinizde. Ayrıca contigo termoslar içerisinde bulunan sıvıyı sızdırmayan kapak kilit sistemi özelliği taşımaktadır. Bu özelliği sayesinde sızdırma olmadığı için çocuklarımızın çantalarında yer alan okul gereçlerine zarar gelmemektedir. Çocuklarımıza kullanımı açısından da büyük oranlarda kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca renkli tasarımlarıyla da Contigo matara termos modelleri gözleri renklendirmektedir.

Kullanım kolaylığı açısından tek bir elle de rahatlıkla kullanılabilmekte olan Contigo termos matara çeşitleri kolay kilit sistemi özelliği taşıdığından dolayı BPA içermemektedir. Çift katman özelliği barındıran paslanmaz çelik yapısı özelliğiyle performans açısından da oldukça etkilidir. Sıcak olan sıvıları rahat 4 saat süre kadar, soğuk olan sıvılarıysa 12 saate kadar süreçte koruyabilme özelliği bulunmaktadır. Contigo termos matara fiyatlarıyla ilgili olarak mağazamızda yer alan kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz.