KAPAT FİLTRELE
GERİ Faber-Castell max : 1488.00 TL min : 2.00 TL
Kolej-Lise Çantası (29)
Akrilik Boya (1)
Aquarell Boya (4)
Guaj Boya (1)
Keçe Uçlu Boyalar (16)
Kuru Boya (18)
Parmak Boyası (1)
Pastel Boya (7)
Sulu Boya (6)
Not Defteri (3)
Okul Defteri (14)
Çıtçıt Dosya (1)
Oyun Hamuru (1)
Board Marker(Tahta) Kalem (1)
Cd Kalemi (18)
Fosforlu Kalem (37)
Kalem Uçları (18)
Keçeli Kalem (Fineliner) (24)
Kurşun Ve Uçlu Kalem (71)
Resim Kalemi (24)
Roller Ve Jel Mürekkepli Kalemler (1)
Bant Ve Yapıştırıcılar (2)
Ofis Masaüstü Malzemeleri (4)
Silgi-Kalemtraş (18)
Faber Design (1)
Faber-Castell Fine Writing (4)
Masa Temizleme Fırçası (1)
Fırça Setleri (1)
Fırça Temizlik Kapları (1)
Çizim-Eskiz Kalemleri (5)
Boya Kalemleri (14)
Aquarell Boya Kalemleri (9)
Füzen-Kömür Kalemleri (3)
Kaligrafi Kalemi (4)
Point Marker (10)
Manga-Anime (1)
Pastel Boya (8)
Faber-Castell temizle
Fiyat aralığı

Faber-Castell / 320 ürün

Faber-Castell 2011 Versatil Uçlu Kalemler ve Boya Kalemleri Fiyatlarıyla ilgili olarak mağazamızda yer alan ürünlerimizi hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Faber-Castell Versatil ve Boya Kalemleri Fiyatları

Faber-Castell 2011 Versatil (Uçlu) Kalemler ve Fiyatları

Eğitim süreçlerini sürdürenlerin, hem profesyonel manada hem de amatör bir şekilde teknik çizimler ve eskiz çalışmalarını gerçekleştirmekte olanlara büyük kolaylıklar sunan faber-castell versatil (uçlu) kalemler her gereksinime uygun çözümlerle kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Bakıldığında tüm yaş aralığındaki kesimler ürünü yakından tanımakta olup, muhakkak kullanmışlardır. Ürün hem tasarımı açısından renk özelliği, uç kısmının genişlik değerleri ve boyutlarıyla da oldukça geniş çeşitlilik arz etmektedir. Kullanım bakımından da oldukça konforlu bir özelliğe sahiptir. Ürünün arka kısmında yer alan kapaklarının altındaysa silgileri mevcut durumdadır. Önemli bir yazı yazıyor yâda kaliteli bir çizim gerçekleştiriyor iseniz bu ürün tam da size göre.

Üzerlerinde yer alan klipsleri sayesinde gömleklerin cep kısımlarında ve aynı zamanda ceketlerinizin ceplerinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz yapıda yer almaktadır. Faber-castell 2011 versatil (uçlu) kalemler çok yoğun bir şekilde kullanılsalar bile deforme olmayan bir tasarım özelliği taşımaktadırlar. Eğer direk olarak profesyonel çizimlerle uğraşan birisi iseniz bu ürünü kesinlikle çalışmalarınız için kullanmanızda büyük faydalar elde edeceksiniz. Ürün üreticisi tarafından farklı çap ebatlarına uygun bir yapıda üretilmekte olup uçlarına verilen “min” isimleriyle değerlendirilmektedir. Çene yapılarının oldukça güçlü bulunmasıyla birlikte ürünü sıkı bir şekilde kavramanıza olanak sunmakta ve kontrolünü kolaylıkla ele almanıza fırsat vermektedir. Ürünün bazı modellerinde ise uç kısımları rahatlıkla açılabilir yapıda yer almaktadır.

Dünya markası olan bu ürünün kendine has tasarım yapısıyla hazırlanmış bir yapıda bulunan, ayrıca ofis ortamında da şık ve sade görünümüyle dikkatleri üzerine toplayan faber-castell versatil görünüme özen gösteren kullanıcıların gereksinimlerini bu yapısıyla rahatlıkla karşılamaktadır. Yazı yazmak için can atan küçük yaş grubuna ise güzel bir hediye olarak sunabileceğiniz bir üründür. Kolaylıkla kavrama özelliği taşıdığından dolayı küçük yaşlarda bulunan çocuklarımızın da oldukça ilgisini toplamaktadır. Uzun yıllar boyunca bir ürün alıp kullanmak isterseniz bu ürün uzun ömürlü kullanışıyla tam da size göre. Ürün ne kadar zaman geçerse geçsin görünümünden hiçbir zaman taviz vermemektedir. Farklı alanlarda yaygın kullanım gösteren ürünle ilgili son olaraksa silgi özelliği, uç göstergesi bulunan panelleri, klips özellikleri gibi birçok özelliğinden bahsetmemiz yerinde olacaktır.

Faber-castell 2011 versatil fiyatları ile ilgili olarak ise dünya çapında milyonlarca insan tarafından sıkça talep gören bir ürün olduğu için, teknik özellikleri, üretiminde yer alan materyaller, kullanım alanları gibi özelliklerden yola çıkılarak ürün teknik detaylarına göre bütçesel farklılıklar göstermektedir. Okul hayatından tutun ki iş hayatına kadar yanınızdan ayıramayacağınız bu ürünleri mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca kargo hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Faber-Castell Boya Kalemleri ve Fiyatları

Her yaş aralığına göre aktivite çeşitlerine göre farklı seçeneklerle seçim yapabileceğiniz Faber-castell boya kalemleri oldukça geniş renk özelliklerine sahip yapıda bulunmaktadırlar. Ürünü metal kutularda, karbon kutularda, metal tüpler içerisinde, ayrıca plastik çantalar içerisinde bulabilmeniz oldukça mümkündür. Firma dış yüzey özelliklerini ihtiyaç arz taleplerine göre tamamen kullanıcılara bırakmış durumdadır. Eğer pastelle ilgili yâda göz alıcı renklerle ilgili bir seçim yapmak istiyorsanız bu ürün grupları tam da sizlere göre. Ürüne ait kalemler sadece boyama yapmak için değil de hem çizim için hem de farklı birçok etkinlik için kullanılabilme özellikleri taşımaktadırlar.

Faber-castell boya değiştirilebilme özellikleri barındıran sulu boya özellikleri taşımaktadırlar. Ürüne ait tablet sulu boya içerisinde farklı 24 adet renk bulunmaktadır. Ayrıca ürünün boyası yüksek oranlarda örtücü bir özelliğe sahiptirler. Ayrıca boyanın kapak kısmında yer alan bölmeyi tablet olarak kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca 24 adet renk bana fazla derseniz de mağazamızda yer alan 12 renk ve 8 renk olarak bulunan modeller arasından da seçiminizi oluşturabilirsiniz. Eğer suluboyalarla değil de guaj boyalarla çalışmak isterseniz de kap içerisinde yer alan, tüp olarak ta bulabileceğiniz ürünlerle de karışımlar yaparak birçok rengi elde edebilirsiniz.

Faber-castell boya kalemi 3 yaşın üzerinde bulunan çocukların yaratıcılıklarını geliştirebilmeleri için marka tarafından ortaya çıkarılmış olan parmak adı verilen boyaların 6 farklı renk çeşidi yer almaktadır. Oldukça kaliteli bir yapıda üretilen bu ürünlerin kimyasında hiçbir şekilde sağlığa zarar verici bir madde bulunmamaktadır. Ayrıca ürünler suda rahatlıkla çözülebilme özellikleri taşımaktadırlar. Ayrıca kâğıtlara, süngerlere uygulanabilmektedirler. Ürün kategorilerinde yer alan 15 adetli silinebilme özellikleri taşıyan mum boyalar kalemtıraşlarla açılabilmektedirler.

Faber-castell boya fiyatlarıyla ilgili olarak ise tercih edeceğiniz ürünlere göre rakamlarda da değişkenlikler görebilirsiniz. Ürün içerisinde yer alan malzemeler, renk adedinin sayısı, çeşitleri gibi tüm faktörler farklı rakamlara işaret olarak nitelendirilmektedirler.