KAPAT FİLTRELE
GERİ Fırçalar max : 66.82 TL min : 2.25 TL
Pebeo (120)
Ponart (19)
Fanart (6)
Zig (4)
Faber-Castell (3)
Rich (3)
Monart (2)
Bigpoint (1)
Maped (1)
Südor (1)
Cem (1)
Yıldızlar plastik (1)
Kosida (1)
Giotto (1)
Fiyat aralığı

Yağlı ve Sulu Boya Fırça Çeşitleri Fiyatları

Yağlı boya fırça çeşitleri adına aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilirsiniz.
Pebeo No:8 6-lı Karma Fırça Seti

Pebeo No:8 6-lı Karma Fırça Seti

Ponart Plastik Özel Palet 15495

Ponart Plastik Özel Palet 15495

Maped Boya Su Kabı 811310

Maped Boya Su Kabı 811310

Zig Lage Tip Su Fırçası WSBR03

Zig Lage Tip Su Fırçası WSBR03

Zig Medium Tip Su Fırçası WSBR02

Zig Medium Tip Su Fırçası WSBR02

Zig Broad Tip Su Fırçası WSBR04

Zig Broad Tip Su Fırçası WSBR04

Faber Castell 4lü Fırça Seti

Faber Castell 4lü Fırça Seti

Yağlı Boya Fırçası Çeşitleri ve Fiyatları

Yağlı boya çalışması gerektiren durumlarda birçok farklı fırça çeşidi kullanılmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak düz fırça çeşitleri, yuvarlak fırça çeşitleri, kedidili fırça çeşitleri, yelpaze fırça çeşitleri ve mop fırça çeşitleri gibi. Bu resim tekniklerinde genellikle sentetik fırça ürünleri tercih edilirken domuz kılından yapılmış daha sert fırça ürünleri de ressamlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Bazı ürünler kullanılan boyanın yayılmasında kullanılırken, bazı ince uçlu ürünler ise farklı farklı işlevlerde kullanılmaktadır. Yağlı boya fırçası için tüm ürünleri mağazamızdan inceleyebilir, ihtiyacınız olanları hemen sipariş edebilirsiniz.

Bu ürün gruplarının kalınlık numaraları bulunmaktadır. Bunlar genel olarak 1 ile 18 arasında bir değere sahiptir. Mağazamızda birçok seçkin markaya ait olan özenle seçilmiş ve raflara dizilmiş kaliteli yağlı boya fırçaları bulabilirsiniz. Yağlı boya fırçası fiyatları da mağazamızda oldukça uygundur. Nerede olursanız olun kolaylıkla alışveriş yapabilir, kargo hizmetimiz sayesinde ürününüzü kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Sulu Boya Fırçası Çeşitleri ve Fiyatları

Sulu boya ürünleri ile resim yapmak gerçekten yetenek gerektiren, zor bir süreçtir. Bundan dolayı kullanılacak sulu boya fırçalarını seçmek çok önemlidir. Kategorimiz içerisinde hem amatör sanatseverler hem de profesyonel olarak bu işi yürütenler için birçok kaliteli ürün çeşidine ulaşabilirsiniz. Sulu boya fiyatları mağazamızda oldukça uygundur. Birçok müşterimiz fiyat politikamızı beğenmektedir. Siz de hemen mağazamızdan ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.