KAPAT FİLTRELE
GERİ Fosforlu Kalem max : 54.00 TL min : 4.00 TL
Faber-Castell (30)
Stabilo (28)
Maped (21)
Serve (12)
Pilot (4)
Artline (4)
Amos (3)
Edding (2)
Sharpie (1)
Globox (1)
Tombow (1)
TianFu (1)
Carioca (1)
Kraf (1)
35
7
Fiyat aralığı

Fosforlu Kalem Seti Modelleri & Markaları & Çeşitleri & Fiyatları

Stabilo, boss, luminator, Faber Castell, Serve, Pentel, Pilot, Edding, Artline, Amos fosforlu kalem seti çeşitleri, modelleri, markaları, fiyatları ile ilgili hemen mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Fosforlu Kalem Atlas’tan Alınır

Günümüzde olsun, eski yıllarda olsun özellikle öğrencilerimiz ve ofis içerisinde çalışan bireylerin ayrılmaz parçası olan en çok talep gören kalem çeşitleri arasında bulunan fosforlu kalem, çalışma yapmış olduğunuz iş üzerinde vurgulamak istediğiniz alanların üzerlerini yazının net bir şekilde okunabilmesi için aydınlatmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca fosforlu kalem mürekkepleri şeffaf bir yapıda olduklarından dolayı kâğıt üzerinde bulunan yazılmış olan yazıların yâda metinlerin okunaksız olma gibi bir duruma dönüştürmeyeceğini, tam aksine okunaklı olmasını daha da verimli hale getirecek bir yapıya dönüştürmektedir. Üstelik mağazamızda yer alan fosforlu kalem renkleri ile çalışma yaptığınız belge üzerinde farklı renk tonlamalarında işaretlemeler yaparak işle ilgili farklı konulara da değinebilirsiniz. Mağazamızdan satın alacağınız fosforlu kalemler ile öğrenciler, öğretmenler, ofis içerisindeki çalışanlar için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Fosforlu kalemler yapısı itibariyle kalın uca sahip ürün gruplarıdır. Keçeli kalem olarak günümüzde yine sıkça talep görmektedir.

Fosforlu Kalem Seti İçin Atlas Doğru Adres

Hem kâğıt üzerinde işaretleme, hem defter ve ajandalar üzerinde işaretleme yapabilme kolaylıkları sağlayan bu ürün gruplarını mağazamızdan fosforlu kalem set olarak toplu halde satın alabilirsiniz. Mağazamızda fiyatlarımızı incelediğinizde siz de göreceksiniz ki tek adet ürün almak yerine Stabilo, Faber Castell, Serve, Pentel, Pilot, Edding, Artline, Amos, Rubenis, Sharpie, Bic, Kraf, Globox, Top Model, Tombow markalarından herhangi birisinden bir anda tek bir fosforlu kalem seti almak sizin için daha büyük fayda sağlayacaktır. Bu sizin ekonomik olarak daha verimli bir seçim olacaktır. Eğer sizde yazmış olduğunuz metinlerde, tuttuğunuz notlarda yoğun şekilde işaretlemeler yapmaktaysanız, elinizde farklı renklere sahip birden fazla ürünün bulunması yapmış olduğunuz çalışmaları daha da anlaşılır hale çevirmenizi sağlayacaktır.

Fosforlu Kalem Çeşitleri İçin Atlas

Mağazamızda yer alan ürünler piyasada en çok talep gören, adı sıkça geçen kaliteli firmalara ait ürünlerdir. Mağazamızda ürünlerin üretimini gerçekleştiren markalardan söz edecek olursak Stabilo, Faber Castell, Serve, Pentel, Pilot, Edding, Artline, Amos, Rubenis, Sharpie, Bic, Kraf, Globox, Top Model, Tombow adlı markalara ait fosforlu kalem çeşitleri kategorimize ait raflarda yerini korumaktadırlar.

Fosforlu Kalem Fiyatları Atlas’ta Uygun Rakamlara

Mağazamızdan Stabilo luminator ve Stabilo Boss pembe, kırmızı, sarı, turuncu, yeşil fosforlu kalem modellerini, bunlara ek olarak Faber Castell ürünlerini, Serve ve Pentel, Edding, Pilot, Artline ürünlerini uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz. Fosforlu kalem fiyatları için şimdi bol seçeneklerle dolu olan kategorimizi incelemeniz yeterlidir.