KAPAT FİLTRELE
GERİ Giotto max : 62.00 TL min : 6.00 TL
Keçe Uçlu Boyalar (6)
Kumaş-Tekstil Boyası (1)
Kuru Boya (1)
Sulu Boya (1)
Keçeli Kalem (Fineliner) (3)
Tahta Silgileri Ve Mıknatıslar (1)
Fırça Setleri (1)
Giotto temizle
Fiyat aralığı

Giotto / 12 ürün

Giotto turbo maxi keçeli kalemleri ve Fiyatlarıyla ilgili mağazamızda kategorimiz içerisinde yer alan ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlara ürünleri satın alma fırsatını kaçırma.

Giotto Turbo Maxi Keçeli Kalemleri ve Fiyatları

Giotto Turbo Maxi Keçeli Kalemleri ve Fiyatları

Giotto keçeli kalemleri hem iş hayatınızda hem de okul hayatınızda sıklıkla kullanmış olduğunuz kalemler arasındadır. Bu ürünlerin ilk olarak ortaya çıkma yılıysa 1940’lı yıllara dayanmaktadır. Günümüzde de modern bir yapıda halen geliştirilmesi devam eden bu ürünler her geçen yıl daha da fazla geliştirilerek günümüzde farklı renklerde ve çeşitlerde karşımıza çıkmaktadır. Ürünü satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli konuysa nerede kullanacağımıza karar verip ince uç seçimi yâda kalın uç seçimi yapmamız gerekmektedir. Ürünü satın alırken ucunun hem esnek yapıda olmasına hem de yumuşak yapıda olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca üzerimize leke değme durumlarına karşı yıkanabilir özelikleri olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Giotto turbo keçeli kalemler ise kapaklı çok uzun süre açık kaldıklarında dahi kurumayan su bazlı mürekkeplere sahiptirler. Yaklaşık olarak 2,8mm kalınlıkta olup, hem güçlü hem de uzun süre dayanıklı bir özelliktedir. Ürün ayrıca EN 71 kurallarına uygun bir üretim olup, boğulmaları önceleme ve delikli kapak yapısına sahiptir. Ürün ciltten çıkarılmak istendiğinde ılık su ve sabunla rahatlıkla çıkarılabilme özelliği taşımaktadır. Ayrıca kıyafetlere leke bulaşması sonucunda ise 40derece ayarında makinalarda kıyafetlerin yıkanmasıyla leke temizlenmektedir. Bu ürünler genel yetişkinlerin kullanımlarında işaretleme ihtiyaçlarından dolayı kullanım gösterirken çocuklar içinse keyifli ve eğlenceli bir şekilde resimler yapmak için kullanılmaktadır.

Gietto turbo maxi keçeli kalemlerin lekelerini ellerimizden çıkarmanın en güzel yollarından birisi de domateslerdir. Sizlere de komik gelebilir fakat domatesi kesip ikiye ayırdığınızda ellerinizde lekelenmiş alanlara sürdüğünüzde ne kadar hızlı bir şekilde lekeyi çıkardığınız denediğinizde göreceksinizdir. Domates dışındaysa traş losyonları, kolonyalar, asetonlar gibi ürünler de ele bulaşan lekeleri rahatlıkla çıkarabilme özelliğine sahiptirler. Kıyafetlerimize bulaşan lekelerde ise en etkili yöntem bulaşık makinesi parlatıcılarıdır. Lekeli bölgeye sürülüp belirli bir aralıkta beklendiğinde ılık su ile de arındırıldığında lekenin çıktığını göreceksinizdir. Ayrıca belirtmiş olduğumuz bu yöntemler halılara bulaşan lekelere karşı da uygulanmaktadır.

Gietto turbo keçeli kalem fiyatlarıyla ilgili kategorimizde yer alan ürünlerimizi incelediğinizde fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu göreceksinizdir. Mağazamızdan kategorimizde bulunan ürünlerimiz arasından hemen seçim yaparak dilediğiniz ürünleri uygun fiyatlara gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.