KAPAT FİLTRELE
GERİ Goodwin max : 17.00 TL min : 17.00 TL
Kil Hamur ve Kalıplar (14)
Goodwin temizle
Fiyat aralığı

Goodwin / 8 ürün

Goodwin Sanat Çiçek Killeri ve Fiyatlarıyla ilgili olarak mağazamızda yer alan ürün modellerini ve çeşitlerini hemen inceleyerek dilediğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.

Goodwin Sanat Çiçek Killeri ve Fiyatları

Goodwin Sanat Çiçek Killeri ve Fiyatları

Goodwin sanat kili hava ile temas ettiğinde kuruma özelliği olan yeni yapıda bir polimer ürün arasındadır. Bu ürün havayla 24 saat içerisinde kuruyabilmekte olup verilmiş olan herhangi bir şekli profesyonel manada koruma özelliği olan polimer bileşenler arasında bulunan bir ürün grubudur. Günümüzde piyasada yer alan birçok oyun hamuru grubuna göre farklılığıysa hem çocuk yaştakilere hem de yetişkin yaştaki bireylere hitap etme özelliği barındırmasıdır. Çocuklarda bu ürün hem 3 boyutlu düşünce sistemini hem de el becerilerini geliştirmede öncülük etmektedir. Yetişkinler açısından önemiyse güzel bir hobi ürünü olmasının yanı sıra detaylı bir yapıda geliştirme ve profesyonel manada ürünler ortaya çıkarabilmeleri için oldukça elverişli bir ürün grubudur. Killeri kullanmak oldukça kolay olup, birbirine tutturmak istediğinizde herhangi bir yapışkana ihtiyaç duymuyorsunuz. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonrasında yine sağlamlığını korumakta olan bir üründür.

Goodwin çiçek kili yukarıda yer alan ürünün çiçekler yapmak için değiştirilmiş haline verilen isimdir. Bu ürünün formülü ise Nadya Gücüm adında bir birey tarafından oluşturulmuş olup kıvam ve tutuculuğu kaliteli bir halde olacak şekilde üretilmiştir. Ürün satın almanız gerektiğinde göreceksiniz ki bütçe olarak çok uygun rakamlarda olmasıyla birlikte mükemmel derecede profesyonel yapıda ürünleri ortaya çıkarabilmektesiniz. Killeri kullanırken çiçek ve yaprak yapımına uygun bir şekilde geliştirildiği için bu ürünü elde edebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Goodwin sanat ve çiçek kili fiyatlarıyla ilgili olarak ta mağazamızdan ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Ayrıca satın aldığınız ürünleri nerede olursanız olun kargo hizmetimiz sayesinde kapınızdan teslim alabilirsiniz.