5,0 (0)

Marvel Bend Flex Spider-Man Aksiyon Figürü E7686-E7335


Ürün Kodu : P-165565
Barkod : 5010993791804
Marvel Bend Flex Spider-Man Aksiyon Figürü E7686-E7335

  Tükendi!  
200 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Hasbro Marvel Bend Flex Spider-Man Aksiyon Figürü E7686-E7335

Peter Parker, radyoaktif bir örümceğin tek ısırığıyla muhteşem güçlere ve duvarlara tırmanma yeteneklerine kavuşarak Spider - Man kahramanına dönüştü!

Bükün! Döndürün! Gücünüze esneklik kazandırın!

Çocuklar, Spider - Man Bend - Flex Figürlerle sevdikleri kahramanları çok çeşitli, eğlenceli pozlara getirip aksiyon sahnelerini canlandırabilecek ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilecek!

Spider - Man'in 15 cm boyundaki figürü, esnek kol ve bacakları sayesinde bükülüp döndürülebiliyor ve çocuklar figürle hayallerindeki yüzlerce pozu canlandırabiliyor.

Pakete dahil ağ aksesuarı, çocukların yakaladıkları pozda figürü sergilemelerini ve en sevdikleri Marvel sahnelerini hayal etmelerini sağlıyor. Nihayetinde iyi bir kahraman (veya kötü adam), esnek olmalı!

Bükün!: Şekilden şekle giren efsane bir eğlence!

Bu 15 cm’lik Spider - Man Bend - Flex figürünün bükülebilir kol ve bacakları, tonlarca yaratıcı poz oluşturacak şekilde kıvrılabiliyor ve esnetilebiliyor!

Esnetin!: Hayal gücünüzü kullanarak bu Spider - Man figürünü bükmek ve yeni macera pozlarına büründürmek çok eğlenceli.

Konu aksiyon duruşları olduğunda Bend - Flex Figürleri ezber bozuyor.

Duruşunuzu Seçin: O güçlü pozu koruyun! Tüm Bend - Flex figürler, o muhteşem pozu sergileyebilmek için bir ağ aksesuarı ile sunuluyor.

Klasik Marvel Tasarımı: Marvel evreninden ilham alarak tasarlanmış Spider - Man figürüyle mücadeleye katıldığınızı hayal edin.

Diğer Bend - Flex Figürlerini Toplayın: Miles Morales, Venom ve Ghost - Spider gibi diğer Bend - Flex figürlerini toplayarak eğlencenize esneklik katın! Ek figürler ayrı satılır.

Stoklarla sınırlıdır.

Kutu İçeriği: Figür ve aksesuar.

Yaş Aralığı: 4 yaş ve üzeri.Not: Boğulma Tehlikesi - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Popüler Ürünler