KAPAT FİLTRELE
GERİ Kart Oyunları max : 95.00 TL min : 6.00 TL
Bicycle (4)
Panini (3)
Basel (2)
35
6
Yaş aralığı
16+ Yaş
Fiyat aralığı

Kart Oyunları Çeşitleri ve Fiyatlar

odyak, bicycle, panini, basel, lol kart oyunları çeşitleri ve Fiyatları ile ilgili mağazamızda birçok ürün arasından beğendiğiniz ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kart Oyunları

Ülkemizde keyifli oyunlardan arasında yer alan bu oyun türünün modası hiçbir zaman geçmemiş aksine daha da sevilmiştir. Günümüzde bakıldığında dijital gelişmenin çok yoğun olduğu bu dönemlerden bağımsız olarak oyun seçenekleri arasında kart oyunları bulunmaktadır. Güzel ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen arkadaş ve aile gruplarının bir arada oynamış oldukları en güzel oyunlar arasında yer almaktadır. Mağazamızda bulunan kart oyunu ürün grupları için hemen beğendiğiniz taraftarı olduğunuz, yanınızdan ayıramayacağınız ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kart Oyunları Çeşitleri

Yukarıda aile arkadaşlar olarak belirttik ama. Bu oyun grubu sadece kalabalık gruplarla oynanır diye de bir kaide yoktur. Tek kişi olarak ta keyifli bir şekilde bu oyunları oynayabilirsiniz. Mağazamızda yer alan kart oyunları çeşitlerine değinecek olursak Galatasaray taraftar kartı, Barcelona taraftar kartı, Fenerbahçe taraftar kartı, Beşiktaş taraftar kartı ve albümü gibi birçok seçenek raflarımızda uygun fiyatlara bulunmaktadır.