%15
5,0 (0)

Koh-İ-Noor Soft 24'lü Kuru Boya Kalemi 8828


Ürün Kodu : P-189901
Barkod : 8593539057420
Koh-İ-Noor Soft 24'lü Kuru Boya Kalemi 8828
1.555,42 TL 1.829,90 TL

300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Koh-İ-Noor Soft 24'lü Kuru Boya Kalemi 8828GIOCONDA SOFT PASTELS 8828 serisinin yumuşak pastel kalemleri, KOH-I-NOOR HARDTMUTH şirketinin geleneksel ve çok popüler bir ürünüdür.
Renk yelpazesi, TOISON D'OR 8500 adlı yuvarlak yumuşak pastel çeşitlerine benzer.
Keklerin ana bileşenleri, kalsiyum karbonat bazlı çok saf mikro toz haline getirilmiş doğal maddelerdir.
Bu ya kalsit minerali ya da tebeşirdir.
Diğer katkı maddeleri ve bağlayıcı maddelerle birlikte, içine renk pigmentlerinin dikkatlice karıştırıldığı temel bir karışım oluşturur.
Pigmentler, dünyanın her yerindeki ünlü üreticilerden satın alınmaktadır.
Kaliteleri, ışık kalıcılıkları ve dozlanmış konsantrasyonları, sanat eserlerinin dayanıklılığının yanı sıra nihai sonucu da etkiler.
3,8 mm'lik kurşun çapı sayesinde bu ürün, tüm kullanıcılar için mükemmel bir sanatsal potansiyel sağlar.
Asil ahşap, kalemin yapıldığı kalem, basit bileme sağlar ve bu nedenle kalemlerle çok ince detayların bile çizilmesi mümkündür.
Bu nedenle yuvarlak yumuşak pastellere ek olarak detaylı çizim için uygundurlar.
Yuvarlak yumuşak pastellerin temel özelliği, uygun ortam içinde yeterli miktarda basit dağılımdır, bu da renkli toz parçacıklarının sonuç olarak dağılımına izin verir.
Bu teknik, zenginlik ve ton değişikliği için sınırsız olanaklar sağlar.
Dağıtım miktarı ile çizimin gölgelenmesini daha basit hale getirebiliriz.
Resmin tamamlanmasından sonra, bir preparasyon fiksatifi kullanılması önerilir (sonuçta bulanıklaşmayı önler). Üretimde kullanılan hiçbir bileşen toksik veya diğer zararlı maddeler içermez ve bu nedenle nihai ürün tüm yaş kategorileri için uygundur. basit bileme sağlar ve bu nedenle kalemlerle çok ince detayları bile çizmek mümkündür.
Bu nedenle yuvarlak yumuşak pastellere ek olarak detaylı çizim için uygundurlar. Yuvarlak yumuşak pastellerin temel özelliği, uygun ortam içinde yeterli miktarda basit dağılımdır, bu da renkli toz parçacıklarının sonuç olarak dağılımına izin verir. Bu teknik, zenginlik ve ton değişikliği için sınırsız olanaklar sağlar. Dağıtım miktarı ile çizimin gölgelenmesini daha basit hale getirebiliriz. Resmin tamamlanmasından sonra, bir preparasyon fiksatifi kullanılması önerilir (sonuçta bulanıklaşmayı önler).
Üretimde kullanılan hiçbir bileşen toksik veya diğer zararlı maddeler içermez ve bu nedenle nihai ürün tüm yaş kategorileri için uygundur. basit bileme sağlar ve bu nedenle kalemlerle çok ince detayları bile çizmek mümkündür.
Bu nedenle yuvarlak yumuşak pastellere ek olarak detaylı çizim için uygundurlar. Yuvarlak yumuşak pastellerin temel özelliği, uygun ortam içinde yeterli miktarda basit dağılımdır, bu da renkli toz parçacıklarının sonuç olarak dağılımına izin verir.
Bu teknik, zenginlik ve ton değişikliği için sınırsız olanaklar sağlar. Dağıtım miktarı ile çizimin gölgelenmesini daha basit hale getirebiliriz. Resmin tamamlanmasından sonra, bir preparasyon fiksatifi kullanılması önerilir (sonuçta bulanıklaşmayı önler).
Üretimde kullanılan hiçbir bileşen toksik veya diğer zararlı maddeler içermez ve bu nedenle nihai ürün tüm yaş kategorileri için uygundur.

Popüler Ürünler