KAPAT FİLTRELE
GERİ Kpss-Ales Yabancı Dil Sınavları max : 135.00 TL min : 18.51 TL
İnformal Yayınları (25)
İsem Yayınları (8)
Data Yayınları (7)
Deka Akademi Yayınları (5)
Pelikan yayınları (5)
Yazıt yayınları (2)
Yediiklim Yayınları (2)
Şenol hoca yayınları (2)
Murat Yayınları (2)
Akıllı Adam Yayınları (1)
Yargı Yayınları (1)
Fasikül Yayınları (1)
Modadil Yayınları (1)
Evrensel İletişim Yayınları (1)
Seans yayınları (1)
Test Türü
Soru Bankası
Çıkmış Sorular
Yaprak Testler
Konu Anlatımlı
Denemeler
24
Matematik
Paragraf
Coğrafya
Tarih
Türkçe
Tüm Dersler
Fiyat aralığı

Kpss Sınavı, Ales Sınavı ve Yabancı Dil Sınavı Kitapları Testleri

Kpss sınavı için hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Birçok yayınevine ait en iyi ales sınavı testleri, yabancı dil sınavı testleri mağazamızda uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

KPSS Yardımcı Kitapları Mağazamızda Sizlerle Buluşturuyoruz

KPSS kamu kurumlarında ve kuruluşlarında A grubu adaylık ve B grubu adaylık olarak başvurusu bulunan ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bulunarak öğretmenlik yapmak isteyen öğretmen adaylarımızın girip geçerli not alması gerektiği kamu kurumlarına girme hakkına sahip olabilmek için yapılan bir sınav çeşididir. KPSS yardımcı kitaplar ise adaylarımızın müfredat içeriğine uygun olarak hazırlanmış soru tiplerini kavramalarına sınav öncesi adapte olma süreçlerini arttıran kitap ürün gruplarıdır. KPSS kitapları adına en belirgin, adı sıkça duyulan yayınevlerine ait birçok kaynağı mağazamızdan hemen temin edebilirsiniz. Mağazamızdan KPSS kitapları soru bankası setlerine rahatlıkla ulaşabilir, önde gelen yayınevlerinin ürünlerini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. KPSS kitapları 2018-2019 güncel müfredat içerikli kaynaklara mağazamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. KPSS kitapları önlisans içinde mağazamızda yer almaktadır. Ayrıca KPSS kitapları lisans öğrencileri için de mağazamızda yer almaktadır.

ALES Kitapları Çevrimiçi Mağazamızda En Uygun Fiyatlarla

ALES kitapları mağazamızda birçok öncü yayınevine ait son müfredata uygun olarak sahiplerini bekliyor. Siz de kariyerinizde hızlı bir çıkış yapmak isterseniz mağazamız üzerinden hemen ihtiyacınız olan kitapların alışverişine başlayabilirsiniz. Sınav yılda 2 defa gerçekleştirilmekte olup güz ve bahar dönemlerinde yapılmaktadır. Dilerseniz konu anlatımlı şekilde, dilerseniz çözümlü çıkmış sorular olarak kitap kategorilerine göz atabilir, dilerseniz de kolay bir kullanımı olan cep kitaplarını tercih ederek her alanda çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. ALES kitap tavsiyeleri üzerine müşterilerimizi göz önünde bulundurarak sizler için en çok tercih edilen yayınevleri arasından seçim yaparak ihtiyacınız olan ürünleri mağazamızda listeledik. ALES kitapları 2018-2019 yılında da mağazamızdan sıkça satın alınan en yoğun ürünler arasındadır. Mağazamızdan ALES kitapları soru bankası çeşitlerinin tamamına da ulaşabilirsiniz. Mağazamızda ALES kitapları konu anlatımlı olarak birçok yayınevinin ürün çeşitleri bulunmaktadır. Mağazamızdan daha önceki yıllara ait ALES kitapları çıkmış sorular ile ilgili kaynakları da bulabilirsiniz.

Yabancı Dil Sınavı Kitapları Mağazamızda

Yabancı dil sınavı kitapları günümüzde popülerliğini eskiye nazaran büyük ölçekte arttırmış durumdadır. Yabancı dil biliyor olmanız sizi bir tık daha ön plana ilerletmektedir. Yüksek lisans eğitimleri, doçentlik eğitimleri ve doktora eğitimlerinin yanında kamu kurum ve kuruluşları da personel seçimlerinde zaman zaman YDS sınavına girilmesini, bu sınavdan geçerli bir not alınmasını talep etmektedirler. YDS kitap önerileri 2018-2019 olarak sizler için birçok yayınevi arasından en çok tercih edilen yayınevlerinin ürünlerini mağazamızda bir araya getirerek ihtiyaçlarınıza çözüm olması için buluşturduk.