KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego max : 2499.90 TL min : 14.90 TL
Lego city (39)
Lego friends (32)
Lego duplo (23)
Lego technic (19)
Lego ninjago (19)
Lego starwars (18)
Lego super heroes (16)
Lego creator (15)
Lego movie (10)
Lego juniors (10)
Lego disney princess (8)
Lego Hidden Side (8)
Lego Jurassic World (6)
Lego Architecture (6)
Lego classic (6)
Lego Overwatch (5)
Lego Unikitty (5)
Lego Disney Frozen (4)
Lego mınecraft (3)
Lego Harry Potter (3)
Lego super hero girls (2)
Lego batman (2)
Lego mini figures (2)
Lego mindstorm (1)
Lego speed champions (1)
Jurassic world (1)
Lego Boost (1)
35
12
Yaş aralığı
6-9 Yaş
1-2 Yaş
10-12 Yaş
3-5 Yaş
16+ Yaş
13-15 Yaş
Fiyat aralığı

Lego Oyuncakları Çeşitleri ve Fiyatları

Lego oyuncakları modelleri ve çeşitleri hakkında mağazamızda yüzlerce ürün seçeneği bulabilirsiniz. Lego fiyatları açısından en uygun mağazalar arasında yer almaktayız.

Lego Oyuncakları Modelleri Mağazamızda Sizlerle

Lego oyuncakları ile ilgili mağazamızda binlerce kaliteli ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Lego dünyada milyonlarca yetişkinin ve çocuğun tutkunu olduğu bir oyuncak çeşididir. Ürün Danimarka’lı bir aile tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Tutkunu olan dünyada milyonlarca kişi bulunmaktadır. Bu oyuncak türü değişik giriş-çıkış girintilerinden oluşmaktadır. Bu girintiler sayesinde birbirine içerisine geçmesi kolay bir duruma gelmektedir. Oyunun oynanmasında yer alan en büyük amaçta bu parçaların bir araya getirilerek farklı yapılarda görüntülerin oluşumunu sağlamasıdır. Lego oyuncak ürünleri ile oyun oynayan çocukların hayal gücü, yaratıcılık yeteneği, eğlence yeteneği, öğrenme ve paylaşma yeteneği de büyük oranda gelişmektedir. Lego setlerine dair farklı seçeneklerde birçok ürün çeşidi için şimdi dilediğiniz ürünleri seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Lego fiyatları mağazamızda kaliteli ve uygun ürünlerden seçilerek en uygun bütçelerde müşterilerimize sunulmaktadır. Lego fiyatları toyzz shop fiyatlarına bakıldığında mağazamızda da benzer fiyatlarda ve seçeneklerde karşınıza çıkmaktadır. Lego City fiyatları ile ilgili uygun ürün seçeneklerini de mağazamızdan hemen tedarik edebilirsiniz.

Mağazamızda Yer Alan Lego Markaları

Piyasada adını sıkça duyduğunuz birçok kaliteli markanın ürünleri mağazamızda raflarımızda yerini almış durumdadır. Üstelik mağazamıza üye olduktan sonra gelişmelerden indirimlerden haberdar olmak için hemen e-bülten üyeliği de gerçekleştirebilirsiniz. Başlıca markalar ise Lego City oyuncaklarına ait ürünler, Lego star wars setlerine ait oyuncak grupları, Lego friends karakterlerine ait oyuncak grupları, Lego technic oyuncak grupları, Lego ninjago oyuncaklarına ait ürün gruplarının tamamına ulaşabilirsiniz. Ayrıca mağazamızdan gene lego duplo classic oyuncaklarına, Lego creator oyuncak gruplarına, Lego super heroes setlerinin tamamına, Lego movie oyuncaklarının tamamına, Lego disney princess oyuncak çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Gene yukarıda saymış olduğumuz markalara ek olarak Lego juniors ürünlerinin tamamına, Lego batman oyuncak çeşitlerine, Lego Unikitty oyuncak çeşitleri, Lego minecraft oyuncak çeşitleri, Lego Harry Potter figürlerine tamamına ulaşabilirsiniz.