KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego max : 2099.92 TL min : 12.52 TL
Lego city (41)
Lego starwars (34)
Lego friends (27)
Lego technic (25)
Lego ninjago (22)
Lego duplo (20)
Lego creator (19)
Lego super heroes (16)
Lego movie (12)
Lego disney princess (12)
Lego juniors (11)
Lego Unikitty (5)
Lego super hero girls (4)
Lego Harry Potter (4)
Lego classic (4)
Lego batman (4)
Lego Jurassic World (3)
Lego mınecraft (3)
Lego mini figures (2)
Lego speed champions (2)
Lego Boost (1)
Jurassic world (1)
Lego mindstorm (1)
Yaş aralığı
6-9 Yaş
Fiyat aralığı

Lego Oyuncakları Çeşitleri ve Fiyatları

Lego oyuncakları modelleri ve çeşitleri hakkında mağazamızda yüzlerce ürün seçeneği bulabilirsiniz. Lego fiyatları açısından en uygun mağazalar arasında yer almaktayız.
Lego Mindstorms 31313 EV3

Lego Mindstorms 31313 EV3

Lego Duplo  Sayı Treni 10847

Lego Duplo Sayı Treni 10847

Lego City Ambulans Helikopter 60179

Lego City Ambulans Helikopter 60179

Lego Technic Yarış Yatı 42074

Lego Technic Yarış Yatı 42074

Lego Friends Mia-nın Karavanı 41339

Lego Friends Mia-nın Karavanı 41339

Lego Minecraft Okyanus Anıtı 21136

Lego Minecraft Okyanus Anıtı 21136

Lego Technic Yarış Arabası 42077

Lego Technic Yarış Arabası 42077

Lego City Rıhtım Yangını 60213

Lego City Rıhtım Yangını 60213

Lego Oyuncakları Modelleri Mağazamızda Sizlerle

Lego oyuncakları ile ilgili mağazamızda binlerce kaliteli ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Lego dünyada milyonlarca yetişkinin ve çocuğun tutkunu olduğu bir oyuncak çeşididir. Ürün Danimarka’lı bir aile tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Tutkunu olan dünyada milyonlarca kişi bulunmaktadır. Bu oyuncak türü değişik giriş-çıkış girintilerinden oluşmaktadır. Bu girintiler sayesinde birbirine içerisine geçmesi kolay bir duruma gelmektedir. Oyunun oynanmasında yer alan en büyük amaçta bu parçaların bir araya getirilerek farklı yapılarda görüntülerin oluşumunu sağlamasıdır. Lego oyuncak ürünleri ile oyun oynayan çocukların hayal gücü, yaratıcılık yeteneği, eğlence yeteneği, öğrenme ve paylaşma yeteneği de büyük oranda gelişmektedir. Lego setlerine dair farklı seçeneklerde birçok ürün çeşidi için şimdi dilediğiniz ürünleri seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Lego fiyatları mağazamızda kaliteli ve uygun ürünlerden seçilerek en uygun bütçelerde müşterilerimize sunulmaktadır. Lego fiyatları toyzz shop fiyatlarına bakıldığında mağazamızda da benzer fiyatlarda ve seçeneklerde karşınıza çıkmaktadır. Lego City fiyatları ile ilgili uygun ürün seçeneklerini de mağazamızdan hemen tedarik edebilirsiniz.

Mağazamızda Yer Alan Lego Markaları

Piyasada adını sıkça duyduğunuz birçok kaliteli markanın ürünleri mağazamızda raflarımızda yerini almış durumdadır. Üstelik mağazamıza üye olduktan sonra gelişmelerden indirimlerden haberdar olmak için hemen e-bülten üyeliği de gerçekleştirebilirsiniz. Başlıca markalar ise Lego City oyuncaklarına ait ürünler, Lego star wars setlerine ait oyuncak grupları, Lego friends karakterlerine ait oyuncak grupları, Lego technic oyuncak grupları, Lego ninjago oyuncaklarına ait ürün gruplarının tamamına ulaşabilirsiniz. Ayrıca mağazamızdan gene lego duplo classic oyuncaklarına, Lego creator oyuncak gruplarına, Lego super heroes setlerinin tamamına, Lego movie oyuncaklarının tamamına, Lego disney princess oyuncak çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Gene yukarıda saymış olduğumuz markalara ek olarak Lego juniors ürünlerinin tamamına, Lego batman oyuncak çeşitlerine, Lego Unikitty oyuncak çeşitleri, Lego minecraft oyuncak çeşitleri, Lego Harry Potter figürlerine tamamına ulaşabilirsiniz.