KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego max : 2499.90 TL min : 14.90 TL
Lego city (52)
Lego friends (41)
Lego starwars (33)
Lego ninjago (27)
Lego creator (25)
Lego duplo (24)
Lego technic (23)
Lego super heroes (18)
Lego juniors (13)
Lego movie (11)
Lego disney princess (9)
Lego mınecraft (8)
Lego classic (8)
Lego Hidden Side (6)
Lego Architecture (6)
Lego Jurassic World (5)
Lego Unikitty (5)
Lego Overwatch (5)
Lego Disney Frozen (4)
Lego super hero girls (4)
Lego Harry Potter (4)
Lego mini figures (3)
Lego batman (2)
Jurassic world (1)
Lego speed champions (1)
Lego mindstorm (1)
35
12
Yaş aralığı
6-9 Yaş
Fiyat aralığı

Lego Oyuncakları Çeşitleri ve Fiyatları

Lego oyuncakları modelleri ve çeşitleri hakkında mağazamızda yüzlerce ürün seçeneği bulabilirsiniz. Lego fiyatları açısından en uygun mağazalar arasında yer almaktayız.

Lego Oyuncakları Modelleri Mağazamızda Sizlerle

Lego oyuncakları ile ilgili mağazamızda binlerce kaliteli ürün çeşidi arasından dilediğiniz ürünleri hemen satın alabilirsiniz. Lego dünyada milyonlarca yetişkinin ve çocuğun tutkunu olduğu bir oyuncak çeşididir. Ürün Danimarka’lı bir aile tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştür. Tutkunu olan dünyada milyonlarca kişi bulunmaktadır. Bu oyuncak türü değişik giriş-çıkış girintilerinden oluşmaktadır. Bu girintiler sayesinde birbirine içerisine geçmesi kolay bir duruma gelmektedir. Oyunun oynanmasında yer alan en büyük amaçta bu parçaların bir araya getirilerek farklı yapılarda görüntülerin oluşumunu sağlamasıdır. Lego oyuncak ürünleri ile oyun oynayan çocukların hayal gücü, yaratıcılık yeteneği, eğlence yeteneği, öğrenme ve paylaşma yeteneği de büyük oranda gelişmektedir. Lego setlerine dair farklı seçeneklerde birçok ürün çeşidi için şimdi dilediğiniz ürünleri seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Lego fiyatları mağazamızda kaliteli ve uygun ürünlerden seçilerek en uygun bütçelerde müşterilerimize sunulmaktadır. Lego fiyatları toyzz shop fiyatlarına bakıldığında mağazamızda da benzer fiyatlarda ve seçeneklerde karşınıza çıkmaktadır. Lego City fiyatları ile ilgili uygun ürün seçeneklerini de mağazamızdan hemen tedarik edebilirsiniz.

Mağazamızda Yer Alan Lego Markaları

Piyasada adını sıkça duyduğunuz birçok kaliteli markanın ürünleri mağazamızda raflarımızda yerini almış durumdadır. Üstelik mağazamıza üye olduktan sonra gelişmelerden indirimlerden haberdar olmak için hemen e-bülten üyeliği de gerçekleştirebilirsiniz. Başlıca markalar ise Lego City oyuncaklarına ait ürünler, Lego star wars setlerine ait oyuncak grupları, Lego friends karakterlerine ait oyuncak grupları, Lego technic oyuncak grupları, Lego ninjago oyuncaklarına ait ürün gruplarının tamamına ulaşabilirsiniz. Ayrıca mağazamızdan gene lego duplo classic oyuncaklarına, Lego creator oyuncak gruplarına, Lego super heroes setlerinin tamamına, Lego movie oyuncaklarının tamamına, Lego disney princess oyuncak çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Gene yukarıda saymış olduğumuz markalara ek olarak Lego juniors ürünlerinin tamamına, Lego batman oyuncak çeşitlerine, Lego Unikitty oyuncak çeşitleri, Lego minecraft oyuncak çeşitleri, Lego Harry Potter figürlerine tamamına ulaşabilirsiniz.