KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego batman max : 249.90 TL min : 129.90 TL
Lego batman temizle
Fiyat aralığı

Lego batman / 2 ürün

Lego Batman oyuncak çeşitleri arasından dilediğiniz ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilmek için hemen alışverişe başlayarak bu eşsiz fırsatların tadını çıkarabilirsiniz.

Lego Batman Oyuncak Çeşitleri Fİyatları

Lego Batman

Lego Batman lego oyuncak setleri ve birçok ürün çeşidi online mağazamızda. Dilediğiniz Lego setini online sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Lego Batman birbirlerine süper uyan lego parçalarından oluşur ve çocuğunuzun çok kolay bir şekilde tak çıkar eylemiyle Batman'in en sevilen figürlerini oluşturur.

Süper kahraman serilerinden olan Batman, lego ile buluşarak; çocukların hayal gücüne ve el becerisine katkı sunmaya devam ediyor.

LEGO® Batman Catwoman Motosiklet Takibi, Muhteşem Batmobil, Bat-D Buggy, HarleyQuin Cannonball, Film Toksik Kamyon Saldırısı Bane Truck, Batwing ile eğlencenin tadını ve heyecanını doyasıya çıkarın.

 ile gişe rekorları kıran film serisinden ilham alan aksiyon dolu eğlence için hazır olun. Her yaş için havalı araçlar, kahramanca karakterler, ikonik binalar, laboratuvarlar, bilimsel ekipman ve daha fazlasını içeren heyecan verici LEGO oyun setleri dikkat çekiyor.

LEGO® Jurassic World Stygimoloch Kaçışı, Blue’nun Helikopter Takibi, Dilophosaurus Karakol Saldırısı ile eğlencenin tadını doyasıya çıkarın.

Jurassic World Blue’nun Helikopter Takibi’nde Blue'yu Wheatley ve pilottan kurtar! Tuzağa dikkat et! Çok geç! Blue, Wheatley ve pilotun bıraktığı yiyeceği görünce kafese girerek tuzağa düştü. Dört tekerlekli motosiklete atla ve kötü avcılar helikopterle alıp kaçmadan önce Owen'in dinozor dostunun arkasından hızla yol al. Yaylı tüfekle ateş ederek onları durdur, dinozoru serbest bırak ve çalınan yumurtaları geri al ama helikopterin güçlü altılı mermi atıcısına karşı dikkatli ol. Bu heyecana sen de ortak ol.

Bizi tercih eden müşterilerimiz ayrıca bu ürünün yanında Lego Movie 2 Emmet Lucys Buggy ve Lego Movie 2 Batman Metalbeard ürünlerini de sıkça tercih etmektedir. Kalitenin ve uygun fiyatın doğru adresindesiniz.