KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego city max : 1399.90 TL min : 59.90 TL
Lego city temizle
Fiyat aralığı

Lego city / 39 ürün

Lego City oyuncak setleri markaları modelleri ve fiyatları hakkında tüm bilgilere mağazamızdan hemen ulaşabilirsiniz. LEGO City polis, kurtarma, itfaiye, liman, tren, hava alanı çeşitlerini inceleyin.

Lego City Oyuncak Setleri Markaları ve Fiyatları

LEGO City Oyun Setleri Atlas’tan Alınır

Lego City oyun setleri çocuklarımız şehir yaşamını yakından keşfetme fırsatı yakalamaktadırlar. Ayrıca çocuklarımız kendi şehirlerini inşa etmektedirler. İnşa durumunda ise hiç beklemedikleri anda farklı zorluklarla karşılaşabilmektedirler. LEGO City oyun setlerinin içerisinde polis faaliyet merkezleri, ambulans faaliyet merkezleri, itfaiye istasyon alanları, havaalanı alanları gibi birçok alan bulunmaktadır. Ayrıca çocuklarımızın Lego City setleriyle olası bir yangın felaketinden insanları kurtarması, polisten kaçan bir hırsızı yakalama gibi onu yakalayarak polise teslim etme süreçleri de etkin olarak yapacakları faaliyetler arasında olacaktır.

LEGO City oyun setleri aynı zamanda şehir kalabalığı içerisinde hızlı bir şekilde tren ile yolculuk etme olasılığı da çocuklarımız için bir fırsattır. Ayrıca treni hareket ettiren bir kaptan olmak için yapmaları gereken ise uzaktan kumanda yardımıyla treni hareket haline almak olacaktır. Lego City içerisinde bu eğlenceli tren oyunu için 8 kanal 7 hız kademeli uzaktan kumanda bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde yer alan ray sistemi oldukça gerçek bir yapıda, hem bisiklet çeşitleri hem de birçok farklı yapı yer almaktadır. LEGO City oyun setlerine uygun fiyatlara sahip olmak isterseniz hemen mağazamızdan ürünlerimizi uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

LEGO City Oyunları Atlas’ta Bol Seçeneklerle

Mağazamızda yer alan ailelerin çocukları için yoğun olarak tercih etmiş oldukları bu birbirinden güzel ürünler en ince ayrıntısına kadar özenle üretilmiştir. Çocuklarınızın hayal gücünün gelişimine büyük oranlarda katkılar sağlayacak olan Lego City oyunları aynı zamanlarda uzmanların da tavsiye etmiş olduğu eğitici oyuncaklar arasında yerini sağlam bir şekilde korumaktadır. Mağazamızdan polis oyunları, kurtarma oyunları, itfaiye oyunları, liman oyunları, tren oyunları, hava alanı oyunları gibi farklı çeşit ve görünümlerde LEGO City oyunlarına uygun fiyatlara hemen sahip olabilirsiniz. Lego City oyuncakları çocuklarımıza şehir yaşamını en ince ayrıntılarına kadar öğretmekte olan oldukça eğlenceli ve hayal gücünü çok yüksek oranlarda geliştirici bir oyun çeşididir.

Lego City Oyuncak Fiyatlarını Atlas’tan İncele

Hem eğlenceli hem de öğretici birbirinden güzel şık tasarım ve görünümleriyle LEGO City ürünlerine almaya mağazamızı incelemeden karar vermeyin. LEGO City polis, kurtarma, itfaiye, liman, tren, hava alanı gibi farklı birçok ürünün fiyatları ile ilgili bilgilere mağazamızdan göz atabilirsiniz. Çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirici onlarca kaliteli ürün için mağazamızda LEGO City kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz.