5,0 (0)

Lego City Beton Mikseri 60325


Ürün Kodu : P-169797
Barkod : 5702017161556
Lego City Beton Mikseri 60325
319,90 TL

200 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lego City Beton Mikseri 60325

LEGO® City Beton Mikseri (60325) ile çocukların hayal gücünü çalıştırın.

Açılan sürücü kabini ve dönebilen mikser kazanına sahip bu oyuncak inşaat aracı, oyuncak bir beton kırıcı, el arabası ve yol çalışması levhalarıyla birlikte gelir.

Saatlerce yaratıcı oyunlar için 2 işçi minifigürünü ekleyin.

LEGO® City Beton Mikseri (60325) ile inşaatlar daha eğlenceli.

4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış bu ilham verici oyuncak kamyon seti, betondan daha fazlasını sunar.
Kutuda ne var ?

Çocukların LEGO® City Beton Mikserini yapmak için ihtiyaçları olan her şey, ayrıca oyuncak el arabası, beton kırıcı, yol çalışması levhaları ve 2 işçi minifigürü.

Beton Mikseri, tıpkı gerçeği gibi aracın arkasında açılan bir oluktan oyuncak beton parçaları boşaltan, döndürülebilen bir mikser kazanına sahiptir.

4 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklara doğum günü ya da başka bir günde hediye olarak verilebilir.

Taşıması ve saklaması kolay – Yapıldığında oyuncak Beton Mikserinin yüksekliği 9 cm, uzunluğu 14 cm, genişliği 7 cm’dir.

LEGO® City 4+ oyun seti – Bir LEGO Başlangıç Yapım Parçasına, resimli yapım rehberine ve ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasında dijital yapım talimatlara sahiptir.

İnteraktif bir yapım rehberi içerir – Çocuklar, akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz LEGO® Yapım Talimatları uygulamasıyla modeli yaparken yakınlaştırabilir, döndürebilir ve her açıdan görüntüleyebilir.

Çocukların yaratıcı becerilerini geliştirir – LEGO® City Harika Araçlar setleri, açık uçlu yaratıcı oyunlara ilham veren gerçekçi modeller ve eğlenceli karakterlerle çocukların öz güvenlerini ve önemli yaşam becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Birinci sınıf kaliteli oyuncaklar – Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen tüm LEGO® yapım parçaları ile oynamak eğlencelidir ve katı sektör standartlarına uygundur.

1958’den beri bu hiç değişmedi.

Yaş Grubu: +4.

Parça Sayısı: 85.

Popüler Ürünler