5,0 (0)

Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281


Ürün Kodu : P-131960
Barkod : 5702016911541
Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281
474,90 TL

200 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lego City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281


LEGO® City Maceraları çizgi dizisi hayranlarının bayılacağı bu heyecan verici LEGO City İtfaiye Kurtarma Helikopteri oyun setinde oyuncak bir helikopter, motosiklet ve daha büyük alevler için üst üste dizilebilen LEGO alevleriyle bir elektrik santrali bulunur
Çocuklar helikopterin su toplarını fırlatıp alevleri devirebilir ve işçi, helikopter pilotu ve LEGO City TV kahramanı Clemmons dahil 3 minifigürle rol oyunlarının keyfini çıkarabilir.
Bu LEGO City setinin yapım talimatlarını kutuda bulabilirsiniz. Ya da akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik ücretsiz LEGO Yapım Talimatları uygulamasının bir parçası olan Instructions Plus'ı indirebilirsiniz. Bu interaktif yapım rehberi, inanılmaz yakınlaştırma ve döndürme araçları sayesinde acemi LEGO yapıcıları usta yapıcılara dönüştürür.
Kutuda ne var? Çocukların oyuncak bir helikopter, motosiklet, elektrik santrali ve LEGO® alevleri inşa etmek için ihtiyaç duyacakları her şey, ayrıca LEGO City Maceraları çizgi dizisinden Clemmons dahil 3 minifigür var.
Yapıldığında oyuncak itfaiye kurtarma helikopterinin yüksekliği 10 cm, uzunluğu 26 cm ve genişliği 9 cm’dir.
LEGO® aksesuarları arasında (helikopterin kargo bölgesinde saklanan) bir sedye, itfaiyeci kaskı, ingiliz anahtarı ve güvenlik kaskı bulunur.
Tüm LEGO® City yapım setleri, tüm LEGO yapım parçalarının tutarlı, birbiriyle uyumlu olması ve her seferinde kolayca takılıp çıkarılması için en yüksek sektör standartlarına ve kalite kriterlerine uygundur.
Yaş Grubu: 5 + Yaş
Parça Sayısı:212

Popüler Ürünler