KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego classic max : 219.90 TL min : 59.90 TL
Lego classic temizle
Fiyat aralığı

Lego classic / 6 ürün

Lego Classic oyun setleri ürünlerinden dilediğinizi çevrimiçi mağazamızdan hemen satın alabilir, dilediğiniz ürünlere uygun fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. 

Lego Classic Oyun Setleri Fiyatları

LEGO Classic Oyun Setleri

Lego Classic oyun setleri çocuklarımızın hem el koordinasyonlarını, hem de göz koordinasyonlarını geliştirmesiyle birlikte çocuklarımızın gelişimlerine de büyük oranlarda katkı sağlamaktadır. Değişik boyutlarda parçaları ve rengârenk görünümleriyle Lego Classic setleri hareketli modelleri, eğleneli özellikleriyle çocuklarımıza dolu bir dünya yaşatmakta. Bu dünya oldukça renkli bir görüntüye sahip olmakla birlikte çocuklarımıza parlak bir görüntü sunmaktadır. Lego Classic setlerinin içerisinde bulunan parçalarla atlıkarıncalar, sallanan maymunlar, baş kısımlarını çeviren birçok renkte bulunan ayçiçekleri, göz kısımları hareketli olan komik görünümlü baykuşlar ve helikopterler rahatlıkla yapabilirsiniz. Sende hayal gücünü kullanarak, Legoları tasarlayıp oynamaya başlayabilirsin.

LEGO Classic Fiyatları Atlas’tan Sorulur

Çocuklarımızın hayallerinde kurmuş oldukları dünyaları gerçek yaşantımıza taşımaya olanak sağlayan LEGO Classic oyuncaklarıyla birlikte çocuklarımız yeni birçok eser ortaya çıkarmaktadır. Talimatları inceleyerek lego parçalarını birleştirebilir LEGO Classic ürünleriyle ortaya çıkardığınız eserlerin tadını çıkarabilirsiniz. Mağazamızdan Lego Classic fiyatları ile ilgili bol çeşit ürüne hemen ulaşabilmek için ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz.