Lego classic

Lego Classic 10696 Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu

LEGO markası tarafından geliştirilmiş olan bu ürün her yaş aralığında yer alan oyuncular düşünülerek tasarlanmıştır. Kutu içerisinde yer alan ürünler 35 farklı renkte bulunan yapım parçasından oluşmaktadır. LEGO Classic 10696 orta boy olarak, sizlere ucu açık olan bir eğlence sunmaktadır. Tüm hayal gücünüz ilham vermektedir. Üründe pencereler, gözler, tekerlekler eğlencenin dozunu arttırmakta, farklı yapılar ve arabalar içinse çok sayıda olanak sağlamaktadır. Markanın mevcutta yer alan tüm ürünlere destek olan LEGO Classic 10696 orta boy yaratıcı yapım kutusu oldukça muazzam bir plastikten saklama kutusuyla sizlere gelmektedir. Oyuna başlamanız için kutu içerisinde fikirlerde bulunmaktadır.

LEGO Classic 10698 Büyük Boy Yaratıcı Yapım Kutusu

Marka tarafından geliştirilmiş olan bu ürün Marka tarafından geliştirilmiş olan bu ürün 33 farklı renkte klasik görünümde yapım parçaları ile sizlere dilediğiniz her şeyi yapma fırsatı sunmaktadır. LEGO Classic 10698 büyük boy olan bu ürün oldukça yüksek sayıda pencere ve kapının yanında sizlere ilham sunucu diğer özel parçalarının sayesinde hayal gücünüzün götürdüğü yere kadar size gitme fırsatı sunmaktadır. LEGO Classic 10698 büyük boy yaratıcı yapım kutusu içerisinde oyuna hızlıca başlayabilmeniz için bazı fikirlerde bulunmaktadır. Bu ürün her yaş aralığında oyuncunun ve yeni başlayan kişilerin oyun keyfi sürmeleri için mükemmel bir üründür.

LEGO Classic 10715 Tekerlekli Yapım Parçaları

Markanın geliştirmiş olduğu bu ürünle hareketli bir dünya yaratabilirsiniz. Ürünler farklı renk ve büyüklükte birçok çeşitte yer alan tekerlek ve lastiği barındırmaktadır. LEGO Classic 10715 tekerlekli oyun setleriyle tekerlekli olan sandalyelerden at arabalarına kadar her çeşit aracı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu ürün içerisinde ayrıca yapım parçaları, şekiller, gözlerde bulunmaktadır. LEGO Classic 10715 tekerlekli yapım parçaları kaykaydan dondurma arabası, karavan gibi birçok aracı yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

LEGO Classic Büyük ve Orta Boy

Lego Classic büyük boy ürünlerle ilgili olarak mağazamızda filtreleme yaparak boyutlarına göre seçim sağlayabilirsiniz. Ayrıca LEGO Classic Küçük boy ürünlerle ilgili olarak yine filtreleme gerçekleştirip dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.