KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego creator max : 499.90 TL min : 69.90 TL
Lego creator temizle
Fiyat aralığı

Lego creator / 15 ürün

Lego creator ürünleri fiyatları çevrimiçi mağazamızda uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Dilediğiniz ürünlere kaliteli ve güvenli alışverişle hemen sahip olabilirsiniz.

Lego Creator Ürünleri Fiyatları

LEGO Creator Ürünleri Atlas’tan Alınır

Lego Creator sizlere sonsuz yaratıcılık, ayrıca değişik birçok modellerde çalışmalar yapmanıza fırsat sunmaktadır. Bir defa da birçok değişik model oluşturabilir, Kutularda bulunan kitapçıklarla farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. LEGO Creator ürünleri içerisinde birçok çeşitte hem ses hem de ışık gibi özellikler bulunmaktadır. Power functions gibi özellikleri sayesinde tasarlanmış olan bir modele motor özelliği sayesinde hareketlendirme de uygulanabilmektedir. Ayrıca yer alan bu parça diğer Creator modellerine de uygulanabilmektedir. Creator oyun setleri ile ilgili mağazamızda bulabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır.

LEGO Creator Fiyatları Atlas’tan İncelenir

Değişik onlarca model tasarımı yapabileceğiniz Lego Creator fiyatları uygun seçeneklerle mağazamızda bulunmaktadır. Mağazamızdan ürünle ilgili Sunset Track Racer, Underwater, Futuristic Flyer, Helicopter Adventure, Riverside Houseboat, Modüler Sürprizler, Seyir Maceraları, Korsan Hız Treni gibi ürünleri rahatlıkla bulabilir. Ayrıca Araç Akrobasi Gösterisi, Drone Explorer, Extreme Engines gibi ürünler arasından da seçim yapabilirsiniz. LEGO Creator fiyatları ile ilgili kategorimizde filtreleme yaparak inceleme yapabilirsiniz.