KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego disney princess max : 549.90 TL min : 84.90 TL
Lego disney princess temizle
Fiyat aralığı

Lego disney princess / 8 ürün

Lego disney princess markalı ürünler mağazamızda bol seçenek ve uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşuyor. Birbirinden güzel ve eğlenceli ürünler için fırsat zamanı.

Lego Disney Princess Ürünleri ve Fiyatları

Lego Disney Princess

Lego Disney Princess çevrimiçi mağazamızda en uygun fiyatlarla sizin oluyor. Dilediğiniz Lego setlerine sitemizden en güvenli alışveriş ile hemen sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Sen de hayallerini inşa edebileceğin Lego setlerine atlaskirtasiye.com’dan ulaşabilirsin.

Masal kitaplarından çocuğunuzun aklında kalan masal kahramanlarını lego parçalarıyla canlandırmasına fırsat veren Lego Disney Princess, Sinderalla, Ariel ve Rapunzel’i capcanlı ve parlak kıyafetleriyle tasarlanmasına izin veriyor.

Lego Disney Princess setinde; kule, at arabası, hazine sandığı gibi hayalinizdeki prenses masallarında yer alan tüm can alıcı öğeler yer alır. Oyuncak kutu içerisinde yer alan tüm diğer yaratıcı öğeler çocuğunuz ve tabi ki kendi masalınıza baştan yaratmanıza imkân sağlar.

Müşterilerimiz ayrıca bu ürünün yanında Lego batman ve Lego minecraft ürünlerini de sıkça tercih etmektedirler. Ayrıca tüm LEGO çeşitleri arasından seçiminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.