5,0 (0)

Lego Disney Princess Disney Raya ve Kalp Sarayı 43181


Ürün Kodu : P-140016
Barkod : 5702016618662
Lego Disney Princess Disney Raya ve Kalp Sarayı 43181

  Tükendi!  
200 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lego Disney Princess Disney Raya ve Kalp Sarayı 43181
Disney Raya ve Son Ejderha filminden Disney Raya ve arkadaşlarıyla Kalp Sarayını keşfet. Bak, haritalı gizli bir oda ve bir bahçe!
Sabah yemek odasına uğra ve Kumandra’nın yaptığı lezzetli yiyecekleri afiyetle ye. Raya ile birlikte son ejderhayı bulma macerasına çık ve Kumandra’yı kurtar! Her adımda Raya’yı zorlayan zeki ve kurnaz kılıç ustası Namaari’ye dikkat et.
Bu LEGO Disney Raya ve Kalp Sarayı setiyle macera, Disney hayranlarını bekliyor. Bu sette basılı yapım talimatları ve dijital Instructions PLUS var! LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki, gerçek yaşamda yönlendirmeli yapım süreci ile küçük çocuklar bile kendilerini gerçek model ustaları gibi hissedecek... Harika! İlgi çekici yapım detayları. Parçalarla yapılan sarayda taht odası, hazine odası ve dönen bir duvarın arkasında gizli bir oda dahil keşfedecek 6 farklı oda bulunur. 2 yan kule açılarak Raya’nın ve Namaari’nin silahları koyulabilir. Ortadaki kule açıldığında, Raya’nın arkadaşlarının portrelerinin olduğu bir yatak odası ortaya çıkar. Heyecan verici maceralar! Çocuklar Disney Raya ve Son Ejderha’dan 2 mini bebek figürü Raya ve Namaari ile ve Tuk Tuk ve Namaari’nin Serlotu LEGO figürleriyle oyuna dalabilir. Bu set, benzersiz bir yılbaşı hediyesidir ve en eğlenceli oyunlar için muhteşem bir Kalp Sarayı inşa etmek üzere LEGO Disney Raya ve Ejderha Sisu ile birleştirilebilir.
• Bu farklı ve benzersiz LEGO Disney Raya ve Kalp Sarayı setiyle harika bir çocuğa sürpriz yapın. Özelliklerle ve aksesuarlarla dolu bu eğlenceli set, yaratıcı rol oyunlarını teşvik eder.
• Yeni Disney filmi Raya ve Son Ejderha’ya dayalı bu sette 5 odalı ve 2 kuleli bir saray, Raya ve Namaari mini bebek figürleri, ayrıca Tuk Tuk ve Namaari’nin Serlot LEGO figürleri bulunur.
• Sarayda gizli odalı dönen bir duvar, büyük bir hazine sandığı ve açılan orta ve yan kuleler bulunur. LEGO Disney Raya ve Ejderha Sisu setiyle birleştirerek gerçekten göz alıcı bir kombinasyon yapabilirsiniz.
• Disney Raya ve Son Ejderha hayranları, detayları ve eğlenceli aksesuarlarıyla bu parçalarla yapılan oyuncağı çok sevecek. İşlevleri ve hikaye başlatıcılarıyla 7 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir popüler hediyedir.
• Detaylarla dolu, parçalarla yapılan bir oyuncak modeli. Sarayın yüksekliği 24 cm, genişliği 28 cm, derinliği 16 cm’dir ve tek başına ya da arkadaşlarla birlikte yapıp oynamak için tasarlanmıştır.
• Bu set, oynamak ve sergilemek için harikadır. Çocuklar seti yapabilir, resmini çekebilir ve ilk LEGO Disney Raya ve Son Ejderha Kalp Sarayını arkadaşlarıyla paylaşabilir!
• Bu yaratıcı LEGO Disney setiyle çocukları fantastik ve macera dolu bir dünyaya götürün. Çocuklar Disney Raya ve arkadaşlarıyla heyecan verici maceraları canlandırabilir!
Parça Sayısı: 610

Popüler Ürünler