KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego duplo max : 899.90 TL min : 64.90 TL
Lego duplo temizle
Fiyat aralığı

Lego duplo / 23 ürün

Lego Duplo oyuncaklar modelleri, çeşitleri ve fiyatları içerisinden dilediğiniz ürünü çevrimiçi mağazamızdan gönül rahatlığı ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Lego Duplo Oyuncaklar Modelleri ve Fiyatları

LEGO Duplo Oyuncaklar Atlas’ta

Çocuklarınızın motor bilgilerini geliştirmelerinin yanı sıra, erken yaşta da zekâ gelişimlerine büyük bir fayda sağlayan LEGO Duplo oyuncaklar çocuklarımız için farklı ürün seçeneklerine de yer vererek ürün kategorisini büyük oranlarda genişletmiştir. Bu ürün grubu okul öncesi çocuklarımız için LEGO tarafından üretilmiştir. 12 aylık olan çocuklarımızı da kapsayacak şekilde sağlıklarına uygun bir şekilde üretimi gerçekleştirilmiştir. Lego Duplo çocuklarımızın minicik elleri için üretilerek yumuşak bir doku yapısına sahip olmaktadır. Küçük yaşlarda bulunan çocuklarımız için LEGO Duplo’da yer alan parçaları takıp çıkarma süreci oldukça kolay bir yapıdadır. Çocuklarımızın hayvan karakterleriyle oynaması da Duplo parçalarıyla oldukça eğlenceli bir hale gelmektedir. Ayrıca çocuklarımız bu ürünlerle oynamaya başladıklarında birçok özellikleri de gelişim göstermektedir. Daha geniş ürün bilgisi almak için kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz.

LEGO Duplo Modelleri Fiyatları

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi okul öncesi çocuklarımızın küçücük ellerine göre tasarlanmış olan bu güzel ürünler sayesinde çocuklarımız LEGO Duplo Modelleri içerisinde bulunan parçalar sayesinde keyifli eğlenceli oyunlar oynamaktadırlar. LEGO Duplo çeşitlerine küçük yaşlarda alışmış olan çocuklar, ilerleyen yaş aralıklarında yine pozitif olarak gelişimlerine büyük katkılar sağlayan bu ürünlerle oyun oynamak istemektedirler.

LEGO Duplo ürünlerine ait mağazamızda yer alan modelleri bildirecek olursak All-İn-One-Box-Of-Fun, Sayı Treni, T.rex Kulesi, Ladybug, Celebration, Animal Box, Çiftçi Pazarı, Belle Tea, Büyük Boy Oyun Parkı, Uçak, Polis Motosikleti, İtfaiye Merkezi gibi ürünler arasından dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. LEGO Duplo Fiyatları ile ilgili mağazamızda belirtmiş olduğumuz ürünleri filtreleme yaparak detaylı olarak inceleyebilirsiniz.