KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego friends max : 649.90 TL min : 44.90 TL
Lego friends temizle
Fiyat aralığı

Lego friends / 32 ürün

Lego Friends oyuncak setleri fiyatları adına aradığınız uygun rakamları ve ürünleri çevrimiçi mağazamızda bulabilir, kaliteli alışverişin tadını doya doya yaşayabilirsiniz.

Lego Friends Oyuncak Setleri Fiyatları

LEGO Friends Oyuncak Setleri Atlas’ta

Çocuklarınız farklı dünyaların kapılarını LEGO çeşitleriyle aralayacaklar. Günlük rutin yaşantımızın en güzel en renkli halini LEGO Friends oyuncak setleri ile keşfetmek zevkli olduğu kadar da eğleneli bir hal almaktadır. Günlük olarak yaşamış olduğumuz birçok olayın kurgulamasını Lego Friends ile inşa etmek çok mümkün. Çocuklarınızın hayal güçlerini renklendiren oyun setlerinin içerisinde bulunan minik figürler, hayvan figürleri, ayrıca bunlara ilave birçok aksesuar bulunmaktadır. LEGO Friends ürünlerinde yer alan oyuncaklarla mükemmel müzik sahneleri kurabilirsiniz. Birbirinden sevimli olan minik arkadaşlarınız Andrea ile Olivia ile beraber heyecan dolu bir salcılık macerasına eşlik edebilirsin. Bunların yanında set içerisinde bulunan harika ekipmanlar ile gerçekçi oyunlar oynayabilirsiniz. Özel olarak tasarımı yapılmış olan araçlara da figürleri yerleştirmek çok kolay.

LEGO Friends Fiyatları Atlas’tan İncelenir

Kategorimiz üzerinde filtreleme yaparak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer sen de Olivia ve Andrea ile eğlenceli dünyaya girmek istersen bilime teknolojiye olan yatkınlığı ilgisi ile hem inatçı hem de zeki Olivia ve Andrea ile oyun içerisinde maceralara koşabilirsin. Ayrıca Stil tasarımı ve el işi becesi oldukça yüksek olan Emma, Spor delisi olan Mia, Parti tutkunu Stephanie temalarını keşfetmek için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsin.

Mağazamızda bulabileceğiniz LEGO Friends Ürünleri ise Andrea’nın Sürat Teknesi Römorku, Heartlake Sörf Mağazası, Mia’nın Karavanı, S Horse Jumping, Stephanies Buggy T, Emmas Vet Clinic, Mias Heart Box, Olivias C Cafe ürünleri. Ayrıca Andreas Talent Show, Mias Foal Stable, Mia’nın Orman Macerası, O Hamster Playground ürünlerini mağazamızdan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

LEGO Friends fiyatları ile ilgili ürünlerimizin tamamına göz gezdirebilir, tümüyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Sizde kendi dünyanızı yaratmak için mağazamızdan ürününü seçerek hemen satın alabilirsiniz.