KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego juniors max : 349.90 TL min : 59.90 TL
Lego juniors temizle
Fiyat aralığı

Lego juniors / 11 ürün

Lego juniors oyuncakları fiyatları mağazamızda uygun olarak sahiplerini beklemekte. Mağazamızdan dilediğiniz ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Lego juniors oyuncakları Fiyatları

LEGO® Juniors

LEGO® Juniors; oyuncak setleri kategorilerinde aramış olduğunuz birçok ürün yelpazesini online mağazamızdan takip edebilir, sipariş verebilirsiniz. Çocuğunuz ile birlikte heyecan dolu vakitler geçirebileceğiniz farklı farklı lego setlerini sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Çocuğunuz ile birlikte ilk defa lego deneyimi yaşayacak ebevynler için LEGO® Juniors lego setleri sizler için tavsiyemizdir. Sevimli minikler renkli lego parçaları ile set içeriğinde yer alan oyun grubunu tasarlar ve parçaları birleştirirken, aslında parçaları birleştirmenin hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

Siz de minik lego sever ellerle Legoları birleştirmenin ve bunu kusursuz başarmanın ne kadar da eğlenceli bir aktivite olduğunu fark edeceksiniz.

Bizi tercih eden her yaştan lego sever müşterilerimiz ayrıca diğer lego setlerinden Lego-Juniors Elastigirl-s Rooftop Pursuit’i ve Lego Juniors City Airport’u da tercih etmektedir.