KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego Jurassic World max : 699.90 TL min : 279.90 TL
Lego Jurassic World temizle
Fiyat aralığı

Lego Jurassic World / 6 ürün

Lego jurassic world oyuncak setleri adına aramış olduğunuz birçok ürün çeşidi çevrimiçi mağazamızda uygun fiyatlara sizlerle. Dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Lego Jurassic World Oyuncak Setleri

Lego Jurassic World

Lego Jurassic World oyuncak setleri adına aramış olduğunuz birçok ürün çeşidi çevrimiçi mağazamızda uygun fiyatlara sizlerle. Dilediğiniz Lego setlerini online sitemizden hemen sipariş verebilir, dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Lego Jurassic World ile gişe rekorları kıran film serisinden ilham alan aksiyon dolu eğlence için hazır olun. Her yaş için havalı araçlar, kahramanca karakterler, ikonik binalar, laboratuvarlar, bilimsel ekipman ve daha fazlasını içeren heyecan verici LEGO oyun setleri dikkat çekiyor.

LEGO® Jurassic World Stygimoloch Kaçışı, Blue’nun Helikopter Takibi, Dilophosaurus Karakol Saldırısı ile eğlencenin tadını doyasıya çıkarın.

Jurassic World Blue’nun Helikopter Takibi’nde Blue'yu Wheatley ve pilottan kurtar! Tuzağa dikkat et! Çok geç! Blue, Wheatley ve pilotun bıraktığı yiyeceği görünce kafese girerek tuzağa düştü. Dört tekerlekli motosiklete atla ve kötü avcılar helikopterle alıp kaçmadan önce Owen'in dinozor dostunun arkasından hızla yol al. Yaylı tüfekle ateş ederek onları durdur, dinozoru serbest bırak ve çalınan yumurtaları geri al ama helikopterin güçlü altılı mermi atıcısına karşı dikkatli ol. Bu heyecana sen de ortak ol.

Bizi tercih eden müşterilerimiz ayrıca bu ürünün yanında Lego Movie 2 Emmet Lucys Buggy ve Lego Movie 2 Batman Metalbeard ürünlerini de sıkça tercih etmektedir. Kalitenin ve uygun fiyatın doğru adresindesiniz.