5,0 (0)

Lego Marvel Super Heroes Domo'nun Yükselişi 76156


Ürün Kodu : P-162127
Barkod : 5702016619362
Lego Marvel Super Heroes Domo'nun Yükselişi 76156

  Tükendi!  
200 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lego Marvel Super Heroes Domo'nun Yükselişi 76156

Lego Marvel Super Heroes Domo'nun Yükselişi 76156 LEGO Marvel Domo’nun Yükselişi (76156) ile Çocuklar Eternal’ların uzay gemisinin detaylı iç kısmını keşfettikten sonra 6 süper kahraman minifigürü ve 2 kötü Deviant arasındaki son savaşı canlandırabilir.

Uzay gemisi yapım oyuncağı ve süper kahraman savaşları Bir çocuğa yeni bir oyuncak arıyorsanız bu uzay gemisi savaş oyun setini çok sevecektir.

Çocuklar Makkari, Ikaris, Thena, Sersi, Druig ve Phastos olmak üzere 6 Eternal’a katılarak inanılmaz uzay gemilerini keşfedebilir.

3 yanı açılarak kokpite, silah odasına, laboratuvara ve daha fazlasına erişilebilir.

Deviant’ların kötü lideri suç ortağıyla birlikte geldiğinde, çocukların Deviant’ları yenmesi için uzay gemisini kullanması gerekiyor!

Bunu bir minifigür hayranına alıyorsanız bu LEGO oyun seti, Druig ve Phastos minifigürlerini içeren tek set! Marvel Studios Eternals oyun setleri – En iyi süper kahraman oyuncakları LEGO Marvel Eternals yapım oyuncakları, küçük hayal güçlerini harekete geçiren harika minifigürlerle dolu aksiyon oyunu setleridir ve yılbaşı ve doğum günü hediyesi olarak idealdir.

• LEGO Marvel Domo’nun Yükselişi (76156) yapım oyuncağı çocukları Eternal’ların uzay gemisinin içine götürür, sonra süper kahraman minifigürleri ve Deviant yaratıkları arasında sınırsız savaşları oynamalarını sağlar.

• Makkari, Ikaris, Thena, Sersi ve bu sete özel Druig ve Phastos olmak üzere 6 minifigür, Deviant lideri Kro dahil 2 Deviant aksiyon figürü, bir uzay gemisi, silahlar ve aksesuarlar içerir.

• Çocuklar, Eternal’lar ve Deviant’lar arasındaki son savaşta süper kahraman becerilerini kullanır. Eternal’ların uzay gemisi, detaylı iç kısmıyla hayal gücüne dayalı oyunların bu olağanüstü olmasını sağlar! • Çocuklar için bir süper kahraman oyuncağı mı arıyorsunuz? Bu LEGO Marvel Eternals oyun seti, 6 havalı minifigür ve 2 Deviant aksiyon figürüyle 8 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir yılbaşı ya da doğum günü hediyesidir.

• Eternal’ların 22 cm uzunluğundaki uzay gemisiyle LEGO Marvel Eternals Domo’nun Yükselişi, çocuklara efsanevi boyutlarda hayal gücüne dayalı süper kahraman aksiyonu sunar ve çocuk odasında inanılmaz görünür.

• Bu yapımı kolay oyuncak, çocukların vakit kaybetmeden Eternals süper kahraman oyun setlerini yapmasını, oynamasını ve maksimum yaratıcı eğlencenin keyfini çıkarmasını sağlayan basit ve açık talimatlar içerir.

• LEGO Marvel Eternals oyuncakları, yeni süper kahraman filminin aksiyon ve macerasını çocukların ellerine verir! Koleksiyonluk havalı karakterlerle hayal gücüne dayalı rol yapma maceraları hiç bitmez.

• LEGO yapım oyuncakları katı sektör standartlarına uygundur, bu nedenle tutarlı ve uyumludur, her seferinde mükemmel bir şekilde takılıp çıkarılır ve 1958’den beri böyle olmuştur.

• LEGO yapım parçaları, çocuğunuzun yapım oyuncağının katı güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir. 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Popüler Ürünler