KAPAT FİLTRELE
GERİ Lego starwars max : 899.90 TL min : 99.90 TL
Lego starwars temizle
Fiyat aralığı

Lego starwars / 18 ürün

Lego starwars setleri fiyatları uygun fiyatlara mağazamızda sahiplerini bekliyor. Dilediğiniz ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

Lego Star Wars Setleri Fiyatları

LEGO Star Wars Setleri Atlas’tan Alınır


Lego Star Wars seni maceraya çağırıyor. Ayrıca istediğin yerde bu macerayı sana kurgulama fırsatı veriyor. Bu ürün grubumuzda bulunan oyun setleriyle bütün çocuklarımız Star Wars’ta yer alan heyecan verici efektleri ve sahneleri yeniden yaratmaktalar. Ürün geniş detaylı parçalara sahiptir. Lego Star Wars setleri hem meraklıları hem de birçok kesimin yüksek oranlarda dikkatini üzerine toplamaktadır.

 Ayrıca bu oyun grubumuz ile Falcon, X Wing Fighter isminde çokça sevilen araçları oluşturmanız da mümkündür. Ayrıca oyun setleri içerisinde oldukça büyük Star Wars karakterlerini de bulmanız mümkündür. Bu karakterlerden söz etmek gerekirse Dart Vader karakterleri, Poe Dameron karakterleri, Kylo Ren karakterleri, Han Solo karakterleri gibi çeşitli büyük boyutta figürleri oluşturabilir, oluşturmuş olduğunuz figürlerden oldukça keyif alabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maceranın içerisinde bulunmak isterseniz LEGO Star Wars fiyatları oldukça uygun bulunan mağazamızdan hemen ürünü satın alabilirsiniz.