Lego super heroes

LEGO Super Heroes Almanın Tam Zamanı

Marvel adı verilen evreni kötü niyetli adamlardan korumak için LEGO Super Heroes ile Örümcek adam, Thor, Hulk gibi üstün güçleri bulunan kahramanlarla bir araya gelerek evreni kötülüklerden korumanın tam zamanı. Bu ürünle süper kahramanları inşa etmenin keyfine doyamayacaksınız. Maceraya doyamayacağınız bu ürün için kategorimizden hemen alışverişinize başlayabilirsiniz. Burada tek yapmanız gereken şey modelleri bir araya getirip oluşturmak için yapım yönergelerini takip etmeniz olacaktır. Bu ürün çocukların mantık yürütme ve problem çözme yeteneklerini büyük oranda arttıracaktır.

LEGO Marvel Super Heroes İle Evreni Kurtarın

Marvel gezegenini düşmanlardan korumak, gelebilecek saldırıları güçlü kahramanlarla önlemek için bu görevi kaçırma. En sevilen karakterler bir arada. En heyecanlı maceralardan birisi olan bu ürünü alarak sende bir kahraman olabilirsin. Bu ürünler dc ve marvel karakterlerinin de içerisinde bulunduğu oldukça güzel film sahnelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. LEGO Marvel Super Heroes ile tarafını belirleyerek oldukça güçlü kahramanlarınla el ele verip dünyayı kurtarma zamanı. Sen de dâhil süper kahramanların en büyük görevlerinin dünyayı kötülüklerden kurtarmak olduğunu unutma ve hemen göreve başla.

LEGO Super Heroes Setleri İle Kahraman Ol

LEGO Super Heroes setleri içerisinde kötü adam karakteri de bulunmaktadır. Set içerisinde yer alan kahramanlar farklı dönemlerden ve farklı gerçekliklerden gelmişlerdir. Sizde bu eşsiz maceraya hemen katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken kategori içerisinden dilediğiniz ürünü seçerek hemen maceraya atılmak olacaktır.

LEGO Super Heroes Batman

Bu ürün çocuklar için oldukça güzel bir başlangıç ürünüdür. Çocuklar bu ürünü kurmak için kendilerine meydan okuyacak ve hayali rol oynama gibi eylemlerde bulunacaklar. LEGO Super Heroes Batman ile Gotham sokakları içerisinde yüksek hızlı, adrenalinin yoğun olduğu bir kovalamaca ile de kendilerini eğlendireceklerdir.

LEGO Super Heroes Fiyatları

LEGO Super Heroes fiyatları ile ilgili olarak kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir. Ayrıca fiyatlara göre filtreleme gerçekleştirebilir, dilediğiniz ürünü yine mağazamızdan üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde hemen satın alabilirsiniz. Bu güzel ürünleri almak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Hemen şimdi alışverişe başlayın.