5,0 (0)

Lego Vıdıyo Bandmates 43101


Ürün Kodu : P-164354
Barkod : 5702016916874
Lego Vıdıyo Bandmates 43101

  Tükendi!  
300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lego Vıdıyo Bandmates 43101

LEGO VIDIYO Bandmates ve uygulama ile çocukları heyecan verici müzik videolarını yönetmeye, prodüksiyonunu yapmaya ve bu videolarda oynamaya teşvik edin. Hepsi de farklı müzik türlerinden esinlenen 12 karakterin olduğu bu koleksiyondaki oyuncak minifigürler arasında dansçılar, rapçiler, gitaristler, davulcular, şarkıcılar ve daha fazlası var. Çocuklar uygulamayı kullanarak karakterlerini videoda canlandırdığında oyun hemen başlar.

BeatBitler ile heyecan verici efektlere erişin

HerBandmate, kendine özgü bir kişiliğe sahiptir ve 3 BeatBit ile birlikte gelir.

Çocukların müzik videolarını yönetirken efektlere, seslere ve daha fazlasına erişebilmesi için BeatBitleri uygulamada tarayın.

Düzenli olarak güncellenen şarkı seçenekleriyle çocuklar her oynadıklarında yeni bir müzik deneyiminin keyfini çıkarabilir.

Müzik videolarını internette güvenle paylaşın

LEGO VIDIYO uygulaması, çocukları internette güvende tutmak için çeşitli özelliklere sahiptir. Profil resimleri ve uygulama tarafından üretilen kullanıcı adları, kullanıcıların anonim kalmasını sağlar. Yüklenen tüm videolar ve yorumlar moderatörden geçer ve anne baba panosu, yetişkinlerin çocuklarının neyi paylaşıp neye erişebileceğini kontrol etmesine olanak tanır.

Çocuklar LEGO VIDIYO Bandmates oyuncakları ve VIDIYO uygulamasıyla kendi müzik videolarının yönetmenliğini, prodüksiyonunu yaparken ve videolarda oynarken onları müzikal sosyal oyunla tanıştırın.

Minifigürü ve özel efekt Beatbitlerini taramak için ücretsiz LEGO VIDIYO uygulamasını indirin. Çocuklar, kendi yönettikleri, prodüksiyonunu yaptıkları ve oynadıkları müzik videosunda karakterlerinin canlandığını görmeyi çok sevecek.

Her Bandmate, uygulamada tarandığında ses efektleri ve kostüm değişiklikleri gibi özel video efektlerinin kilidini açan 3 BeatBit ile birlikte gelir. Toplayabilecekleri 92 BeatBit ile çocuklar koleksiyonlarını genişletmeye bayılacak.

LEGO VIDIYO Bandmate minifigür oyuncakları, uygulamada kişiselleştirme ve yaratıcı oyunlarla dolu bir dünyanın kapılarını açar ve 7 yaş ve üzeri, müziği ve performansı seven erkek ve kız çocuklar için ideal bir hediyedir.

LEGO VIDIYO uygulaması, anne baba panosu, anonim kullanıcı adları ve moderatörden geçen yorumlar gibi çeşitli internet güvenliği özelliklerine sahiptir.

Her gizemli kutuda bir Seri 1 Bandmate minifigürü, 2 rastgele BeatBit, 1 özel BeatBit, 1 aksesuar, 3 BeatBit için yeri olan parçalarla yapılan bir sahne, yapım talimatları ve bir koleksiyoncu broşürü var.

LEGO VIDIYO setleri, erkek ve kız çocukların yönetmen, prodüktör ve star olmasına, kendi müzik videolarını çekip paylaşmasına yardımcı olan yeni bir sosyal oyun deneyimi sunar.

Parça Sayısı: 11

Popüler Ürünler