5,0 (0)

Lol Süpriz Dans Bebekler 117896-117902


Ürün Kodu : P-143074
Barkod : 035051117896
Lol Süpriz Dans Bebekler 117896-117902

  Tükendi!  
150 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lol Süpriz Dans Bebekler 117896-117902


LOL Sürpriz Dans Dans bebekleri, nihai dansta hareketlerini sergilemeye hazır! Her biri, siyah bir ışık ve benzersiz bir dans hareketini nasıl yapacağınızı gösteren holografik sanat içeren kendi dans kartları dahil olmak üzere 8 sürprizle birlikte gelir. Wheels on the Coupe, Vogue It BB veya Runway Surprise gibi benzersiz dans hareketlerini kutularından çıkarmalarına yardım edin ve ardından hareketlerini görmek için gerçekten dönebileceğiniz dans pistinde eşyalarını çalkalayın! Parlayan sürprizleri ortaya çıkarmak için birlikte verilen siyah ışığı bebeğinize parlatın!

Ek parlak sürprizleri ortaya çıkarmak için siyah bir ışık da dahil olmak üzere LOL Sürpriz Dans Dans bebekleriyle 8 Sürprizi Açın!

Eşsiz Dans Hareketi: Her bebek, size benzersiz bir dans hareketini nasıl yapacağınızı göstermek için gerçekten hareket eden holografik sanat içeren kendi Dans Kartı ile birlikte gelir. Eşsiz dans hareketlerini kutularından çıkarmalarına yardım edin!

Dönen Dans Pisti: Gerçekten dönebileceğiniz dans pistinde bebeğinizin hareketlerini gösterin! Ayrıca Dance Dance Dance serisindeki dans pistlerinin her birini birbirine bağlayabilir ve hepsini aynı anda döndürebilirsiniz.

Hepsini Topla ve Remix: 12 LOL Sürpriz Dans Dansı bebeğinin hepsini topla ve evrenin gördüğü en büyük dans oyununu giy! Her bebeğin özel dans hareketini kutusundan çıkarırken kendi şiddetli koreografili danslarınızı yaratın ve remixleyin!

Tarzı Old School veya New School olan bir karakterin kutusunu açar mısınız? Veya BB S'yi bir dans yarışında yönetecek bir MC bulun. Stiller değişebilir. 6 yaş ve üzeri için uygundur.

Boyut H11.43cm.
Toplamak için 12 çeşit karakter - 1 adet verilir.

3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.
Sadece ev içi kullanım içindir.
Bu oyuncak koruma sağlamaz.

Popüler Ürünler