KAPAT FİLTRELE
GERİ Maped max : 249.00 TL min : 2.50 TL
Beslenme Çantası (7)
Kalem Kutuları (8)
Aquarell Boya (2)
Keçe Uçlu Boyalar (11)
Kuru Boya (18)
Mum Boya (7)
Parmak Boyası (1)
Pastel Boya (4)
Sulu Boya (2)
Aktivite Ürünleri (4)
Fosforlu Kalem (21)
Keçeli Kalem (Fineliner) (10)
Maped (7)
Büyüteçler (2)
Bant Ve Yapıştırıcılar (1)
Makas (7)
Maket Bıçakları Ve Yedekleri (5)
Ofis Masaüstü Malzemeleri (34)
Kalemlikler Ve Kırtasiye Setleri (1)
Makas (11)
Ölçü Ve Çizim Aletleri (33)
Silgi-Kalemtraş (25)
Fırça Temizlik Kapları (1)
Çizim Aparatları (1)
Maped temizle
Fiyat aralığı

Maped / 178 ürün

Maped İçi Dolu Kalem Kutuları ve Fiyatlarıyla ilgili olarak mağazamızda yer alan ürünlerimizi hemen inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz modellerde ve çeşitlerde bulunan ürünleri hemen alabilirsiniz.

Maped İçi Dolu Kalem Kutuları ve Fiyatları

Maped İçi Dolu Kalem Kutuları ve Fiyatları


Marka ilk olarak 1947 yılında pirinç pergel üretimine dair Fransa içerisinde kurulan bir aile şirketidir. Günümüzde markayı incelediğimizde ise dünya genelinde 6 adet fabrikası bulunmakla birlikte 20 adet kendilerine bağlı şirketle devasa bir boyut gelmiştir. Maped içi dolu kalem kutularıyla ilgili olarak mağazamızdan alacağınız ürünler içerisinde neler olduğuyla ilgili bir genelleme yapacak olursak ortalama 14 adet orta uçlu keçeli kalem, ortalama 2 adet HB adı verilen kalem. Ayrıca ortalama 8 adet civarlarında renkli kalem, 1 adet silgi aracı, 1 adet kalemtraş aracı, ortalama 2 adet bilyeli tükenmez kalem ürünü, 1 adet plastik 150mm ebatlarında cetvel, 2 adet gönye birisi 45 derece, diğeri 60 derece ebat olarak ise 14x21 cm olarak görülmektedir ürün. İçi dolu kalem kutusu birçok öğrencimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Aradıkları ürünler düzenli bir şekilde çanta içerisinde mevcut bulunmaktadır.

Maped içi dolu kalem kutuları fiyatlarıyla da ilgili olarak mağazamızda yer alan kategorimiz içerisinden filtreleme yaparak bütçenize uygun ürünleri seçip anında satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünü dilerseniz kargo hizmetimiz sayesinde kapınızdan teslim alabilirsiniz.