%15
5,0 (0)

Maped Creatıv Kumbara Kiti 907013


Ürün Kodu : P-089657
Barkod : 3154149070138
Maped Creatıv Kumbara Kiti 907013
110,42 TL 129,90 TL

300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Maped Creatıv Kumbara Kiti 907013

Maped Creatıv Kumbara Kiti 907013

Kadife boyama bir kumbara oluşturmak için yaratıcı hobilerin çocuk kız / erkek kiti. Süper eğlenceli: bozuk para attığınızda kumbara kolları hareket eder!
Yapması kolay: çocuk boyama sonra kumbara monte eder ve hazır! Sonuç, çocuklar için ödüllendiricidir
Kadife malzemesi sayesinde, çocuk aşmaz. Kumbara
tutkalsız toplanır Bu MAPED yaratıcı ürün kitinde şunlar bulunur: karton yapmak için 1 para kutusu, 6 keçeli JUNGLE MAPED. Başarı boyutu: 16 cm
Minimum yaş: 4 yaş çocuklar

Küçük yaratıcı kutu yelpazesini keşfedin Mini kutu! 4 yaş ve üstü çocuklar için bu eğlenceli aktivite bir karton kumbara oluşturmanıza olanak sağlar. Renklendirme kolaydır, kadife solunmasını önler. Montaj çok basittir, tutkal ve katlama gerektirmez, çocuğun el becerisini kullanmasını sağlar. Farkındalık, daha sonra eğlenebilecek çocuklar için büyük bir gurur kaynağıdır. Gerçekten de, bir madeni para attığınızda, kumbara kollarının hareket etmeye başlaması! hızlı bir aktivite, doğum günü partileri canlandırmak için ideal.
İpucu: Kumbara takmadan önce renklendirilmesi önerilir. Düz renklendirme, çocuğunuz için cilt renklendirmesinden daha kolay olacaktır.
İçerik:
kadife boyamada karton para kutusu
6 JUNGLE MAPED markerleri (mavi, sarı, turuncu, kırmızı, yeşil, mor).
MAPED Creativ: Ellerle dolu maceralar, çocuğunuza yaratma arzusunu verir! Yaratıcı hobiler için yeni MAPED markası, MAPED Creativ, yenilikçi hayal gücü etkinlikleri, ultra eğlenceler ve çocukların hayal gücü için teşvik edici bir koleksiyon sunuyor. Kendi elinizle yaratın, benzersiz yaratımlar yaratın, başarılarınızla oynayın ... tüm MAPED uzmanlığı ile tasarlanan eksiksiz ve ustaca aktivite kitleri.

3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

Popüler Ürünler