KAPAT FİLTRELE
GERİ Mikroskop-Teleskop Ve Büyüteçler max : 27.00 TL min : 14.00 TL
Ceo (4)
Maped (2)
35
7
Fiyat aralığı

Mikroskop Teleskop Büyüteç Modelleri Fiyatları

Mikroskop teleskop büyüteç modelleri adına aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilirsiniz. Kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Mikroskop Modelleri Çeşitleri ve Fiyatları

Başarılara baktığımızda bilimin ve bilim insanlığının temelleri çok küçük yaşlarda atılmaktadır. Çocuklarımıza küçük yaşlarda bilimsel bilgileri ve bilimin önemini ne kadar çok sevdirirsek ilerleyen yaşlarında bilime bir o kadar ilgi duyarlar. Çocuklarımızın bilimle tanışmaları ve ilk adımlarını atmaları için mikroskop ile tanışmalarını sağlamak güzel bir başlangıç olacaktır.

Mikroskop çeşitleri çıplak gözle göremeyeceğimiz kadar küçük olan madde ve parçaları kendine özel tasarlanmış özel bir mercekle büyütüp görüntülememizi sağlayan cihaz çeşitleridir. Mikroskop modelleri hücreler, bakteriler, virüsler, mikroorganizmalar gibi her türlü canlının hücre gibi birçok işlevini incelememizi sağlamaktadır. Okul çağında olan çocuklarımızın kullanmış oldukları bu ürün grupları biyolog dalında olan bireylerin kullanmış oldukları ürünler kadar karmaşık bir yapıda değildir.

Mikroskop fiyatları ise satın alınan ürünün işlevine diğer bir deyişle profesyonelliğine göre değişkenlik göstermektedir. İlkokul çocukları için üretilmiş ürün grupları oldukça uygun fiyatlara mağazamızda yer almaktadır.

Teleskop Modelleri Çeşitleri ve Fiyatları

Gök cisimlerinin incelenmesinde özellikli olarak yıldızların incelenmesinde teleskop sıkça kullanılmaktadır. Kısaca bahsetmek gerekirse gözle bakıldığında bizlere uzak olan görüntünün özel bir mercek sayesinde yakınlaştırılmasıdır diyebiliriz. Teleskop modelleri dürbünlerden farklıdır. Sadece gök cisimlerini yakınlaştırır ve izlememizi sağlarlar. Yerdeki bir cismi görüntülemek istediğimizde cisim tam ters pozisyondan görülmektedir. Teleskop çeşitleri ile ilgili bilgi paylaşacak olursak bunlar, mercekli teleskoplar ve aynalı teleskoplar olmak üzere 2 alt gruba ayrılmaktadır.

Teleskop fiyatları ise mağazamızda ürünün markasına, özellik çeşitlerine ve kullanım amacı gereksinimlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Büyüteç Çeşitleri Modelleri ve Fiyatları

Ürünün temel amacı küçük olan yazı ve cisimleri daha yakından görmemizi sağlamasıdır. Büyüteç okulda çocukların bilimsel olarak meraklarını arttırmalarında büyük bir önem taşımaktadır. Büyüklerde de görme bozukluğu olduğu durumlarda yazıları yakınlaştırmak için sıkça tercih edilmektedir. Büyüteç çeşitleri kullanım alanlarına göre birçok grupta yer almaktadır. Çocuklar sıklıkla büyüteçler ile bitkilere ve cansız maddeleri merak ettikleri için sıkça incelemektedirler.

Büyüteç modelleri için kategorimizde en kaliteli ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Büyüteç fiyatları ise kullanım amacınıza, aradığınız özelliklere ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. Eğer okul ihtiyacı için bu ürün grubunu satın alacaksanız hem kaliteli hem de uygun fiyatlı basit derecede olan ürün gruplarını tercih edebilirsiniz. Eğer profesyonel bir ürün arıyorsanız gene mağazamızdan tedarik edebilirsiniz.

Bunun yanında ihtiyacınız olan tüm kırtasiye malzemeleri ürünlerine mağazamızdan kategorimizi inceleyerek uygun fiyatlara hemen sahip olabilirsiniz. Mağazamızdan alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir, üstelik satın almış olduğunuz ürünleri kapınızdan kargo hizmetimiz ile teslim alabilirsiniz.