KAPAT FİLTRELE
GERİ Moleskine max : 144.90 TL min : 37.00 TL
Moleskine temizle
Fiyat aralığı

Moleskine / 121 ürün

En Kaliteli Moleskine Defterler Modelleri ve Fiyatları için mağazamızda yer alan ürünleri hemen inceleyebilirsiniz. Cep boy, kareli, çizgili modelleri hemen inceleyebilirsiniz.

En Kaliteli Moleskine Defterler Modelleri ve Fiyatları

Moleskine Defter Çeşitleri ve Modelleri Uygun Fiyatlarıyla Atlas’ta

Moleskine defterler yazı yazmayı sevenler için ayrı bir hava yaratmak maksadıyla üretilmiş olan ürün topluluğuna verilen isimdir. Ürün ismini cildinde kullanılan malzemeden almaktadır. Günümüzde hatta ajanların kullanmış oldukları favori defter olarak ta sıkça adını duyabilirsiniz. Farklı versiyonları bulunmasıyla birlikte, her bütçeye uygun yapıda üretilmiş olan ürünlerdir. Artık marka piyasada güzel bir yer edinmiş durumda olup, birçok kitle tarafından bilinmekte ve markanın ismi sıkça konuşmalarda, tavsiyelerde geçmektedir. Ürün zamanında Alman askeri birimlerinde kumaş olarak kullanıldığı için bu ürünlerin yüzeylerinde de bu kumaş kullanıldığı için ismi buradan oldukça fazla şekilde duyulmaktadır. Çok eski zamanlarda moleskine defter ürününü üreten sadece bir kişi değil, çoğul olarak üretimi gerçekleşmekte idi. Eskiden sade tek bir halde yer alan ürün günümüzde oldukça çok seçeneklerde üretilmektedir. Müzik notlarından tutun ki, cep notlarına kadar birçok alanda kullanım göstermektedir.

Moleskine defter modelleri zarif görünümüyle, dünya geneli birçok ülkede insanların en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Kullanımında Moleskine adında bir kumaş kullanılmaktadır. Kapakları incelendiğinde ise kalın ve koyu siyah renkte olduğu görülmektedir. Defter içeriğini inceleyecek olursanız da; Kapağının üzerinde yer alan lastik malzemesi, ürünün içerisinde yer alan ayraç özelliği, aynı zamanda arka kapağında yer alan cepçiği ile ürün şık ve zarif bir görüntüye kavuşmuş durumdadır. Ayrıca ürünün farklı ebatlarda boyutları da yer almaktadır. Anında not almanıza, karalama yapmanıza ürün ayrı bir keyif katmaktadır. Ürünün ebatları günümüzde 6 farklı ebatta karşımıza çıkmaktadır.

Moleskine defter çeşitleri birçok farklı alanda da sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca aynı kategoride yer alan markalar arasında bu ürün markası insanlar tarafından yoğun bir şekilde talep görmektedir. Tercih edilmesinde yer alan en büyük etmenlerden birisi de her yeni yılda yeni bir yapı ile ortaya çıkarılan special edition adını alan seri halinde bulunan ürünleridir.Bu ürün grubu özellikle koleksiyoncular tarafından bir hayli ilgi görmektedir. Nedeni ise kapak kısmında yer alan görsel tasarımın en sevilen film karakterlerinden tutun ki filmlere kadar görüntüleri olmasıdır.

Mağazamızda yer alan uygun fiyatlara satın alacağınız sıkça talep gören Moleskine ürünlerimizse cep boy siyah, turkuaz, bej, pembe, sert yumuşak kapak çizgili defter ürünleri. Large siyah, pembe yumuşak kapak çizgili defter ürünleri. X large siyah, bej, pembe yumuşak kapak çizgili düz defter ürünleri. Ayrıca bu ürünlerimizin dışında mağazamızdan kategorimizde filtreleme yaparak diğer ürünlerimizi de hemen inceleyebilirsiniz.

Moleskine günlük defter, cep boy not defterleri, ajanda ürünlerimizin tamamına hemen bakabilirsiniz. Moleskine defter fiyatları ile ilgili fırsatlarımızdan faydalanmak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.