5,0 (0)

My Little Pony Ribbon Hairstyles Sunny Starscout F3873


Ürün Kodu : P-191959
Barkod : 5010994120856
My Little Pony Ribbon Hairstyles Sunny Starscout F3873

  Tükendi!  
300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


My Little Pony Ribbon Hairstyles Sunny Starscout F3873Sunny Starscout ile İz Bırakın: Maretime Bay'den bir Alicorn!

Sunny meraklı, maceracı ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye kararlı.

My Little Pony: Yeni Nesil filminde ve My Little Pony: Make Your Mark şovunda gökkuşağı stilleriyle Alicorn olur.

Ribbon Hairstyles Sunny Starscout, bir tarafında karakterden ilham alan kayan yıldız Cutie Mark ile 6 inç turuncu midilli oyuncak figürü içerir.

Figürün yumuşak, uzun pembe saçları bol saçla oynama eğlencesi sağlar!

Birlikte verilen saç topuzu yapma araçları ve kurdeleler, çok sayıda şık görünüm ve kabarıklık yaratmak için kullanılabilir.

17 aksesuar ile birlikte gelir. Sunny'nin saçını tılsımlar, tokalar ve şekillendirme araçlarıyla özelleştirin, ardından onu değerli taşlı çıkartmalarla süsleyin!

SUNNY STARSCOUT'I TANIYIN: Sunny, My Little Pony: A New Generation filminden ve My Little Pony: Make Your Mark şovundan ilham alan maceracı turuncu bir Alicorn.

GÖKKUŞAĞI ŞERİT STİLLERİ: 6 inçlik moda bebek, saçlarında örgüler, topuzlar ve topuzlar oluşturmak için gökkuşağı şeritleriyle birlikte gelir! Bu tek boynuzlu at oyuncağı (yani, alicorn), şekillendirme için uzun, fırçalanabilir pembe bir yele ve kuyruğa sahiptir.

TOPUZ YAPMA ARAÇLARI: 2 topuz yapma aracıyla benzersiz stiller yaratın! İnsan saçında ve Sunny'nin yelesinde eğlenceli topuzlar yapın.

STİL EĞİTİM VİDEOLARI: Paket üzerindeki kodu tarayın veya Sunny Starscout figürünün yelesinin şekillendirilmesiyle ilgili saç eğitim videoları için mylittlepony-howto.com adresini ziyaret edin.

Yaş Grubu: +5.

Popüler Ürünler