5,0 (0)

My Little Pony Yeni Bir Nesil Macera Pony Figür F1785-F3803


Ürün Kodu : P-198893
Barkod : 5010993951123
My Little Pony Yeni Bir Nesil Macera Pony Figür F1785-F3803

  Tükendi!  
300 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


My Little Pony Yeni Bir Nesil Macera Pony Figür F1785-F3803Kısrak Koyu’ndan bir Toprak Pony’si olan Sunny Starscout ile tanışın! Sunny, sihri Equestria’ya geri getirdiğinde Toprak Pony’den bir Alicorn’a yani kanatlı bir unicorn’a dönüştü! My Little Pony: Yeni Bir Nesil Kristal Macera Alicorn Sunny Starscout Pony Figür ile sürprizlerin sihrini keşfedin.

Paketin içinde 7,5 cm boyunda, turuncu renkte, kendi özel Alicorn stilinde kalıptan pembe saçlı Sunny Starscout Pony figürü var. Figürün bir yanında kayan yıldız şeklinde Sevimli İşareti yer alıyor. Tekrar kullanılabilen, kristal şeklindeki kutuyu ortasından ikiye ayırarak açın ve içinde saklı parçaları ortaya çıkarın. Pakete; Pony’yi ve aksesuarlarını süslemek için çıkartmalar ve bilezik uçları ile çocuklar için arkadaşlık bileziği de dahil.

5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik Kristal Macera Pony Figür serisinde Prenses Petals, Zipp Storm ve Izzy Moonbow'un figürleri de yer alıyor.

İçindekiler: figür, kristal şekilli kutu, arkadaşlık bileziği, 7 bilezik ucu, 4 çıkartma kağıdı ve 6 aksesuar.

ALICORN SUNNY STARSCOUT İLE TANIŞIN: Sunny Starscout’un poz verilebilen 7,5 cm boyundaki figürü, altın Unicorn boynuzu, Pegasus kanatları ve pembe saçlarındaki renkli tutamlarla filmdeki Alicorn görünümünden ilham alıyor.

KRİSTAL SÜRPRİZLİ AKSESUARLAR: Filmden esinlenen kristal şekilli kutuyu ortasından ayırarak açıp içindeki Alicorn sihrinden ilham alan özel sürpriz aksesuarları keşfedin.

20 PARÇA: Kutuya; turuncu Pony figürü, kristal şekilli kutu, arkadaşlık bileziği, 7 bilezik ucu, 4 çıkartma kağıdı ile fener ve hazine sandığı gibi pek çok aksesuar dahil.

FİLMDEN ESİNLENEN OYUNCAKLAR: 5 yaş ve üzeri çocuklara yönelik diğer Kristal Macera Zipp Storm, Prenses Petals ve Izzy Moonbow figürlerine de göz atın.

ÇOCUKLAR İÇİN ARKADAŞLIK BİLEZİĞİ: Kutuda; çocukların kendilerine göre süsleyip takabileceği, Sunny Starscout’tan esinlenen gökkuşağı renginde bir arkadaşlık bileziği de var.

• Figür boyutu: 7,5 cm

Popüler Ürünler