KAPAT FİLTRELE
GERİ Omuz Çantası max : 224.50 TL min : 39.90 TL
Busquets (12)
Nici (2)
Yaygan (1)
35
5
Fiyat aralığı

Omuz Çantası Modelleri ve Fiyatları

Omuz çantası modelleri adına aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilir, üstelik ödemesini kargo hizmetimiz dahilinde kapınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Omuz Çantası Modelleri ve Çeşitleri

Omuz çantası özellikle bayanların önem verdiği kombin yaptığı en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle her bayanın gardırobunda birçok kombin ürün grubunu görmeniz mümkündür. Günlük yaşamda kullanılan kombinler, gece kullanılan kombinler ya da özel günlerde kullanılan kombinler arasında yüksek oranlarda farklar bulunmaktadır. Bu nedenle omuz çantası modelleri seçiminden önce nerede kullanılacağına karar verilmelidir. Omuz çantası çeşitleri arasından kombin yapmanıza uygun olacak yüzlerce ürün arasından beğendiğiniz ürünleri hemen atın alabilirsiniz.

Omuz Çantası Fiyatları

Mağazamızda birçok seçkin markanın piyasada sıkça tercih edilen ürünleri yer almaktadır. Ürünler arasından beğendiğiniz ürünlere mağazamız üzerinden rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Omuz çantası fiyatları ile ilgili mağazamızdan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kendinize farklı bir kombin yaratmak için mağazamızda yer alan birbirinden güze ve şık Cüzdan kategorimizi inceleyerek şıklığınıza ayrı bir zerafet katabilirsiniz.