KAPAT FİLTRELE
GERİ Pentel max : 211.00 TL min : 5.00 TL
Pastel Boya (3)
Fosforlu Kalem (6)
Kalem Uçları (19)
Kurşun Ve Uçlu Kalem (64)
Roller Ve Jel Mürekkepli Kalemler (20)
Tükenmez Kalem (3)
Silgi-Kalemtraş (6)
Pentel temizle
Fiyat aralığı

Pentel / 100 ürün

Pentel yağlı, pastel boya, versatil kalem modelleri, çeşitleri ve Fiyatlarıyla ilgili mağazamızdan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Pentel mat metal versatil dolma kalemleri hemen satın alabilirsiniz. Pentel 16,36,50 renk yağlı pastel boya modelleri.

Pentel Yağlı, Pastel Boya ve Versatil Kalem Modelleri, Çeşitleri Fiyatları

Pentel Versatil Kalem Modelleri, Çeşitleri Fiyatları Atlas’ta

Pentel versatil kalem uç olarak mekanik bir yapıda, basmalı olması ile de kolay kullanım özelliğine sahip olup öğrenciler tarafından sıkça talep edilmekte olan ürünler arasındadır. Ayrıca kırtasiye ürünü satışı gerçekleştiren birçok firmada bu ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca ürün mimarların ve teknik manada çizim gerçekleştiren birçok kişinin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Diğer kalemlere göre oldukça kullanışlı bulunan bu ürün kullanım ömrü olarak ta diğerlerine kıyasla oldukça uzundur. Ayrıca kaliteleri de oldukça iyi durumdadır. Ayrıca farklı birbirinden güzel birçok renk seçenekleriyle de gözlere hitap etmektedir. Diğer uçlu, kurşunkalemler ile tek benzer özelliği kalem ucunun tepeden koyulmasıdır. Bunun dışında benzer özelliği bulunmamaktadır.

Pentel versatil kalem modellerinde ürünün arka kapağı rahatlıkla çıkabilmekte olup, bu çıkan aralıktan ürüne 0,5, 0,7, 0,9mm çaplarında yer alan karbon maddesinden üretimleri gerçekleştirilmiş farklı uçlar yerleştirilmektedir. Kalemlerin uçlarının özelliklerine göre çapları da değişiklik göstermektedir. Yukarıdan açılan kapaktan yerleştirilen uç kalem içerisine yerleştirildikten sonra üst kısımda bulunan mekanizmaya basarak mekanik bir doğrultuda uç basmanın etkisiyle ileri doğru itilmektedir. Belirli bir itmeden sonra ucu sabitlenerek yazı yazmaya başlayabilmeniz mümkündür. Öğrencilik sürecinde olsun, ofis ortamında olun hemen hemen herkes bu ürün grubunu kullanmaktadırlar. En popüler olan uç ise 0.7mm olan çeşittir.

Pentel versatil kalem çeşitleri, kurşun kalemlere göre daha dayanıklı bir yapıda ve kullanım açısından da uzun ömürlü bir durumdadır. Bu ürünle ilgili mağazamızda birçok çeşide rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mağazamızda bulunan belirli ürünlerden söz edecek olursak bunlar, mat metal siyah gövde 0,7, 0.5mm, Kerry 0.5mm yeşil ve gümüş tipi kapaklı, Graphgear 500 0.7mm gri, Sharplet 0.5mm yeşil, pembe ve mavi, beyaz, siyah ürünleri. Ayrıca mağazamızdan yine pentel versatil kalem fiyatlarıyla ilgili kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünlerimizi mağazamızdan da hemen satın alabilirsiniz.