KAPAT FİLTRELE
GERİ Play-Doh max : 179.90 TL min : 5.00 TL
Keçe Uçlu Boyalar (2)
Kuru Boya (6)
Mum Boya (3)
Parmak Boyası (3)
Pastel Boya (3)
Sulu Boya (3)
Yüz Boyası (2)
Oyun Hamuru (49)
Keçeli Kalem (Fineliner) (1)
Kurşun Ve Uçlu Kalem (1)
Bant Ve Yapıştırıcılar (2)
El İşi Malzemeleri (1)
Okul Tuali (1)
Play-Doh temizle
Fiyat aralığı

Play-Doh / 60 ürün

Play-Doh kırtasiye ofis malzemeleri, ürünleri ve Oyun hamuru çeşitleri, modelleri fiyatlarıyla ilgili mağazamızda yer alan ürünlerimizi hemen inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri rahatlıkla mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Play-Doh kırtasiye ofis malzemeleri, ürünleri ve Fiyatları

Play-Doh Kırtasiye Ofis Malzemeleri, Ürünleri ve Fiyatları

Play-Doh kırtasiye ürünleri hem canlı hem de yoğun renk çeşitleriyle çocuklarımız için okulların tekrar başlama zamanlarını keyifli bir hale çevirmektedir. Aynı zamanda ürünler elde ve giysilerde leke yapmamaktadır. Ayrıca ürünler kokusuzdur. Bunların yanında ürünlerin içerisinde sağlığa zararlı hiçbir zarar verici madde bulunmamaktadır. Ayrıca bu güzel markanın ürünlerini ofislerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem insanlara hem de insanların sağlıklarına büyük oranda değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi durumuna getirmiş olan bu güzel markanın ürünlerini gönül rahatlığıyla mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Mağazamızdan Play-Doh kırtasiye ofis malzemesi fiyatlarıyla ilgili bilgiler hakkında fikir sahibi olmak için hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Kampanya dönemlerimizde kategorimizde bulunan ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Play-Doh Oyun Hamurları, Çeşitleri ve Fiyatları

Play-Doh oyun hamurlarıyla, çocuklarımız rengârenk seçenekleri ile yaratıcılıklarını geliştirmelerinin yanı sıra motor kasları da büyük orantıda geliştirme göstermektedir. Ürünler satın alınırken paketlerde birden fazla sayıda kutu yer almaktadır. Kutuların içerisinde yer alan ürünlerin renkleri birbirinden farklıdır. Üretiminde çocuklarımıza zarar verici hiçbir katkı maddesi yer almayan bu ürünleri mağazamızdan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca hamurların yanında çocuklarımızın şekiller ortaya çıkarabilmeleri için aparatlarda yer almaktadır.

Play-Doh oyun hamuru çeşitleri kendisine has tasarlanmış olan kutusunun içerisinde birçok farklı renk seçenekleriyle satılmaktadır. Bu renkler ise beyaz, sarı, mavi, kırmızı, pembe gibi renklerden oluşmakta olup kutu içerisinde yer almaktadır. Ayrıca firma hamurları set halinde de sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse, dişçi seti adı verilen ürününde çocuklarımız dişsiz bir şekilde bulunan ağız içerisinde hamurdan oluşturmuş oldukları kocaman dişleri yerleştirebilmektedirler. Ayrıca yine fırça sayesinde yapmış oldukları dişi fırçalayabilmekteler.

Play Doh oyun hamuru fiyatlarıysa ürünlerde kullanılmış olan görsel tasarıma, kullanılmış olan materyallere, ürünün üretim özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Mağazamızda her bütçeye uygun markanın ürünleri bulabilirsiniz. Ürünleri tek olarak alabileceğiniz gibi set halinde de satın almanız mümkündür.