KAPAT FİLTRELE
GERİ Resim Ve Proje Çantası
Fiyat aralığı

Resim Çantası ve Proje çantası Modelleri Fiyatları

Resim çantası ve Proje çantası modelleri adına aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Resim Çantası Modelleri ve Fiyatları

Çocuklarımıza çok küçük yaşlarda sanatın önemini vurgulamaya yardımcı olacak birbirinden güzel resim çantası modelleri mağazamızda bol seçeneklerle sizlerle buluşuyor. Resim derslerinin ve el becerisi derslerinin ayrılmaz parçası olan bu güzel kırtasiye ürünleri günümüzde kutu klasör ayrıca proje çantası olarak ta sıkça duyulmaktadır. Görünümünü inceleyecek olursanız da sıkça dikdörtgen şeklinde karşımıza çıktığını görebilirsiniz. Bu çanta modellerini geometrik olarak tanımlayacak olursak eni ve boyu büyüdükçe resim çantası boyları da buna paralel olarak büyüme gösterecektir.

Resim çantası fiyatları mağazamızda her bütçeye uygun olarak bulunmaktadır. Ayrıca mağazamızın kampanya günlerini takip ederek daha da uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabilmeniz mümkündür. Resim çantası fiyatı için mağazamızdan hemen ürünleri inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Proje Çizim Çantası Modelleri ve Fiyatları

Boya çeşitleri, fırça çeşitleri, palet çeşitleri ve tuval çeşitleri bunlarında yanında da şövale gibi sanatsal malzemeler kullanan hobi tutkunları mükemmel sanat ürünleri ortaya çıkarmaktadırlar. Proje çantası kendi sanat eserlerini ortaya çıkarmak isteyenlerin, mimarlık dalında olan, mühendislik dalında olan öğrencilerin eserlerini zarar görmeyecek bir şekilde muhafaza etmelerine yarayan bir kırtasiye ürün çeşididir. Diğer adı ise günümüzde sıkça sizler de duyarsınız çizim çantası olarak geçmektedir. Proje çantası modelleri arasından yani diğer adı ile çizim çantası modelleri arasından dilediğiniz ürünü hemen inceleyebilir, uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Proje çantası fiyatları ise boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Boy oranı yükseldikçe çizim çantası fiyatlarında da değişiklikler olduğu görülmektedir. Ama genel olarak baktığınızda çok yüksek rakamlarda olmadığını göreceksiniz. Proje çantası fiyatı için mağazamızda ürünleri inceleyerek geniş bilgiye ulaşabilirsiniz böylece çizim çantası fiyatı hakkında aklınıza takılan soru işaretlerinden hemen kurtulabilirsiniz.