KAPAT FİLTRELE
GERİ Rotring max : 319.00 TL min : 3.00 TL
Kalem Uçları (7)
Kurşun Ve Uçlu Kalem (34)
Roller Ve Jel Mürekkepli Kalemler (3)
Rotring Kalem (68)
Ölçü Ve Çizim Aletleri (1)
Silgi-Kalemtraş (4)
Tükenmez Yedek (1)
Rapido Kalemler (1)
Çizim Aparatları (1)
Teknik Çizim Kalemleri (7)
Rotring temizle
Fiyat aralığı

Rotring / 101 ürün

Rotring mekanik uçlu visuclick tikky versatil kalemler ve fiyatlarıyla ilgili mağazamızdan kategorilerimizi inceleyerek ürün çeşitleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Rotring Mekanik Uçlu Visuclick Tikky Versatil Uçlu Kalemler ve Fiyatları

Rotring Mekanik Uçlu Visuclick Versatil Kalemler ve Fiyatları

Rotring şirketi 1928’li yıllarda Hamburg’da kurulmuştur. Şirket silgi, kalem ucu, kalem gibi birçok kırtasiye ürünü üretmekte olup, ilk üretimini dolma kalem olarak gerçekleştirmiştir. Yazı yazmayı, çizimler yapmayı eğlenceli ve keyifli bir hale dönüştüren Rotring visuclick versatil kalemler tüm taş gruplarını kapsayan ürünler arasında yer almaktadır. Hem okul hayatında hem de iş hayatında bu ürünler sıkça tercih edilmektedir. Ürünün en belirgin özelliğiyse hem yazı yazarken hem de herhangi bir çizimle uğraşırken rahat bir kullanım özelliği sunmasıdır. Görünüm açısından çok estetik bir yapısı bulunan bu ürünler tutum kolaylığı ile de eli yormamaktadır.

Rotring mekanik uçlu visuclick versatil kalemler mağazamızda 4 farklı renk seçeneğiyle sizleri karşılamaktadır. Üründe gizli bir yapıda bulunan uç mekanizmasının yanı sıra kapağının içerisinde gizli yapıda silgisi de bulunmaktadır. İç mekanizması metalden geliştirilmiştir. Kullanılan uç kalınlığıysa 0.5mm şeklindedir.

Kendine has bir yapısı bulunan Rotting visuclick versatil kalem fiyatlarıyla ilgili amacınıza göre ürünü satın almanız gerekmektedir. Ürün hem tasarım bakımından, hem de ergonomik olarak kullanıcısına verdiği konforla büyük bir memnuniyet göstermektedir. Büyük yaştan ve küçük yaştan birçok kişinin kullanımına uygun yapıda bulunan bu güzel ve kaliteli ürün hem çizim yapmayı hem de yazı yazmayı keyifli bir hale dönüştürmektedir. Sizde mağazamızdan ürünü uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.

Rotring Mekanik Uçlu Tikky Versatil Kalemler ve Fiyatları

Ofislerinizde kullanabilmeniz açısından özel olarak tasarlanmış olan 09.7mm uç kalınlığına sahip Rotring tikky versatil kalemler kaçırılmayacak fırsatlarla mağazamızda sizleri bekliyor. Ürün piyasada en çok tercih edilen basmalı kalemler arasında yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde ürün profesyonel bir kullanım sağlamaktadır. Ürün üzerinde ISO 3098 ile belirlenmiş olan ürünün uç kalınlığını gösterici renkler bulunmaktadır. Ürün bu sayede rahat bir kullanım sunmaktadır. Ürünün kullanılabileceği uç kalınlıklarıysa sırasıyla 0.35mm, 0.5mm, 0.7mm ve 1.00mm olarak dizayn edilmiştir. Ürünün uç kısmı sabit olup cetvelle gerçekleştirilecek olan çizimler için mükemmel bir tutuş kolaylığı sağlamaktadır.

Rotring mekanik uçlu tikky versatil kalemler ergonomik bir özellikte olup kullanıcılarına uzun süreli konfor sağlamaktadır. Ürünün silgisi kapak içerisinde olup şık bir görüntüye sahiptir. Ürün ayrıca dayanaklı bir yapıdadır. Donanımı ise güçlü metal klipsle kaplanmıştır. Üründe yer alan metal uç ise 4mm boyunda ve sabit bir konumdadır. Ürün elde iyi bir kavrama özelliğine sahip olup klasik görünümüyle hem ofis hem de okul için oldukça ideal yapıdadır.

Rotring tikky versatil kalem fiyatlarıyla ilgili mağazamızdan ürünlerimizi hemen inceleyerek uygun fiyatlarsa siparişinizi oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü mağazamızdan rahatlıkla satın alabilirsiniz.