Sipariş ve Teslimat

Siparişinizin HazırlanmasıSipariş verdiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreçleri ürün detayı sayfalarımızda bulunmaktadır.

Siparişiniz Atlas Kırtasiye tarafından kargoya verildikten sonra tarafınıza gönderilecek bilgilendirme e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Web sitemizde bulunan “Saat 14:00’e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilecektir.” ibaresi hafta sonu ve mücbir sebepler durumunda geçerli değildir. Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan oluşabilecek bir sorun yaşanması halinde Müşteri Destek Birimi yetkilimiz sizinle iletişim kuracaktır.


Siparişinizin TakibiSiparişiniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme e-postası gönderilir. Gönderilen bu e-posta ile kargonuzun durumu ve nerde olduğu ile ilgili kapsamlı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.
İsterseniz mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini kullanarak izleyebilirsiniz.


Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize GönderilmesiSiparişlerinizin kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren geçerli;
İstanbul içi teslimatlar için en geç 2 iş gününde,
İstanbul dışındaki il merkezlerine yapılacak teslimatlar için en geç 5 iş gününde,
Anadolu'da yer alan illerimizin bazı ilçe merkezleri için de en fazla 7 iş gününde adresinize teslim edilecektir.
Atlas Kırtasiye deposundan kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılabilmektedir.


Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı DurumdaKargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez gelecek, 2 uğrama sonucunda teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması halinde ürünler Atlas Kırtasiye deposuna geri dönecektir. Bu durumda Atlas Kırtasiye Müşteri Destek Hattı ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler onayınızı takiben tekrar kargoya verilebilir.


Kargo Ücretleriatlaskirtasiye.com internet sitemizden yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Tutarı 75 TL altında olan alışverişlerinizde ise kargo ücreti 7,90 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.