KAPAT FİLTRELE
GERİ Tükenmeyen Kalem max : 790.00 TL min : 149.90 TL
Napkin (20)
Axl (10)
Sostanza (3)
Fiyat aralığı

Tükenmeyen Mürekkepsiz Kalem Çeşitleri : Type-B

Tükenmeyen kalem çeşitleri adına aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Tükenmeyen Mürekkepsiz Kalem: Pen Type-B

Teknolojinin gün geçtikçe daha hızlı gelişmesi ile kullanımı azalan kalemler birçok kişi için halen vazgeçilmez çok değerli ürün grupları arasında yer almaktadır. Fakat tükenmez ismi ile hitap ettiğimiz kalemlerin bir anda mürekkeplerinin bitmesi o anda not almamız gereken durumlarda bizleri çaresizliğe sürüklemektedir. Pen Type-B adı verilen bu eşsiz kalem tüm yaşanan problemleri ortadan kaldırarak bize eşsiz bir kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ürünün gövdesi tamamı ile titanyum adı verilen madde ile kaplanmaktadır. Bu nedenle hem tükenme olayı bitmekte hem de hafif özelliği ile dikkat çekmektedir.

Tükenmeyen kalem tasarımı ile de dikkatleri yoğun olarak üzerine toplamaktadır. Boy uzunluğuna eşit sayılacak şekilde bir kapağa sahip olan bu mürekkepsiz kalem ürünleri için mağazamızdan detaylı bilgilere ulaşabilir, uygun fiyatlara ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Tükenmeyen kalem fiyatları ile ilgili kategorimizi inceleyerek fikir sahibi olabilir, hemen alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mürekkepsiz kalem fiyatları için yüzlerce ürün arasından hemen inceleme yapabilirsiniz.